Prinder per here te dyte? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin per here te pare

Intrattenimento

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:itfun.info
#abcnews #abcnewsalbania #Soirée

Commenti

 • Lena Elena
  Lena Elena3 ore fa

  Besi shum modest.Por Xhensila duket se është dominante.Mendjemadhe mendon se është yll bote.Por jasht shqiptaris askush se nje.Edhe mos harroni ata që flasin kështu si Besi kishe jam burr në shtëpi kan FUSTAN.

 • Edi Shkoza
  Edi Shkoza17 ore fa

  Thon qe te dytin nuk e ka me Beson Xhensila sa e vertete eshte ?

 • Tessa Tessa
  Tessa Tessa2 giorni fa

  O Zot sa fshatare nuk te len AS me fol

 • Tessa Tessa
  Tessa Tessa2 giorni fa

  Ky besi taman katunar nuk te Len AS te flasesh

 • Tessa Tessa
  Tessa Tessa2 giorni fa

  Nuk ze muzika

 • eri eri
  eri eri5 giorni fa

  na keni ca ate qe s thuhet. deliri madheshtise bota nuk sillet rreth jush. ija ija ija boll mo se gjyshet na kan rrit po si nena ska. se permend asnjehere as motren . normal se pordhacja sbesoj ti doje . kjo ka kap qiellin me dore mos flasim per ajka 🤯 amoooon fmi kan t gjth e si rruhet kush esht ajka e kush e ka bo ajken. menaxhoni mire leket e mones dhe lirit se cdo fillim e ka nje fund

 • Nana Braushi
  Nana Braushi7 giorni fa

  Dhe kisha nje merak te madh......

 • Teo
  Teo8 giorni fa

  My song

 • Teo
  Teo8 giorni fa

  itfun.info/mine/rsuQspitq6jXrIQ/video.html

 • Nora L
  Nora L8 giorni fa

  Mor po besi a ka prinder se vec ija ija po ajo nena qe e mbajti 9 muaj pse si degjohet emri Valle me duket pak si bajate keta

 • qopoy dnon
  qopoy dnon8 giorni fa

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

 • Naim Cerkini
  Naim Cerkini9 giorni fa

  Xhensila dhe Bese Kallaku jeni te mrekullueshem dhe nga zemra ju deshiroj shendet dhe suksese ne jete e pune.Ju gezofte Zoti me nje djale te bukur dhe te zgjuar si prinderit.

 • Ardit Cubi
  Ardit Cubi9 giorni fa

  Si se permendi nenen qe e lindi kurr

 • eioshen boboi
  eioshen boboi9 giorni fa

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  8 giorni fa

  🤣🤣🤣😎✌

 • Diana Helena
  Diana Helena9 giorni fa

  Ja paska djeg mielli hunden besit....lere mor burr merre me avazh 🙁🙁🙁

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra9 giorni fa

  Xhensila me vjen keq amo per mendim timin eki hup respektin je kan vertet shum e mir amo eki hup Fleften si femen du dal neper TV palidhje sa ta kish Burrin si femi as ti vet ski mekan e mir Gjyshja im thojke qith mos prit qa prej te keqit amo njeri duhet mu munu mekan e mir je ba si keto goca te shipris kurva me fal amanet kam pas shum respekt ne ty me vjen keq🌹 Merr pak shembull ne Elvana Gjata

 • Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  9 giorni fa

  Un as kujt nuk I tutuna viq zotit me vjen keq se kuke ni fans I xhensiles amo kjo asht e vertet Puns keqe kur mosi thuj mir lakmja eka prish njerzimin

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  9 giorni fa

  Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 • bouytt guyt
  bouytt guyt10 giorni fa

  Coca Besi😂 high af

 • Metihe Selmani
  Metihe Selmani10 giorni fa

  T,lumt Besi imrekullushum je lum familja qet kan.Zoti jurujt bashk me ijen tane jei respektushum iedukuar bravo

 • Kimete Troplini
  Kimete Troplini10 giorni fa

  A e linde apo jo spo kuptoj po e pate lind me jete te gjate

 • elton shehu
  elton shehu10 giorni fa

  Sa shume i ka fshi qyrrat besi dhe pastaj i fshi ne xhinse spate esht i kullo hunda

 • bouytt guyt

  bouytt guyt

  10 giorni fa

  Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 • sehhi vooty
  sehhi vooty11 giorni fa

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 • H Mdarci
  H Mdarci11 giorni fa

  Xhensila dhe Besi pse nuk beni nje kenge bashke😍🤩?

 • Atid Itarba
  Atid Itarba11 giorni fa

  O Bes o legen Hasi sesht i kuksit Hasi Asht i hasit atokton

 • Xheni Rama
  Xheni Rama11 giorni fa

  Ija si 18 vjec si kristiano ronaldo 🤣🤣😂😂🤣😂

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  11 giorni fa

  Shume pordhace je moj xhensila

 • stamatis nasis
  stamatis nasis11 giorni fa

  Po kjo modernatorja srz e ka ja fut kot sa u ben nje pytje nuk ua le te mbarojn pergjen po ua nderpret u ben pytje tjetr😯😠😠😠😠

 • Antigona Gashi
  Antigona Gashi11 giorni fa

  Xhensila idoli im ❤️ te kam te pershendes nga Kosova 😘😘🇦🇱

 • Lili Lili

  Lili Lili

  2 giorni fa

  I marshi te keqen Besit edhe Xhensiles folni nga inati

 • vajza vajza
  vajza vajza11 giorni fa

  kjo Xhensila e paska koken e madhe,se pasna verejt deri sonte

 • Pranvera Murati
  Pranvera Murati11 giorni fa

  Ë W Dass ist das Das

 • Petteri Punakuono
  Petteri Punakuono11 giorni fa

  🤣🤣🤣😎✌

 • Dona dona
  Dona dona11 giorni fa

  A ka koron Besi si flet shum zaval me vijee?

 • Km Mm
  Km Mm11 giorni fa

  Po te aferm nga babai a ka ky Besi se asnje here nuk flet per ta vetem per gjyshen nga nena

 • Aurora Bregu
  Aurora Bregu12 giorni fa

  Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 • Olgerta Lzj
  Olgerta Lzj12 giorni fa

  Po fol shqipen e paster Xhensila o debile leri prokupacionet dhe spontan se na lodhet me fjalet e huaja qe perdorni ne te folur

 • elida markaj
  elida markaj12 giorni fa

  Sa me ka emocionuar Poezia e Ajkes!😭

 • Egzona Blakcori
  Egzona Blakcori12 giorni fa

  Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 • Claudia
  Claudia12 giorni fa

  Sa her i kan ren xhensiles vathet 🤷‍♀️

 • Ermira Shehu
  Ermira Shehu12 giorni fa

  Djal me popullor dhe me i drejtperdrejt Bes Kallaku dhe nje Cift yll ⭐🍬🌹

 • edlira lushi
  edlira lushi12 giorni fa

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 • keti keti
  keti keti12 giorni fa

  Shume pordhace je moj xhensila

 • Blerta Ahmati

  Blerta Ahmati

  11 giorni fa

  Whf1rtf vg ⛰ 🏝🏙🌎🏙🌎🏤🗺🗺and and 5th 🏖🏘

 • Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi12 giorni fa

  Gjensila vazhdo kshtu se ma kalle gelbin

 • Eliesa Mustafa
  Eliesa Mustafa12 giorni fa

  umyten tu pjell shqiptart ehajtttt

 • Rita Luneto
  Rita Luneto12 giorni fa

  Se kuptoj pse i prisni kenget

 • Sonila
  Sonila13 giorni fa

  Bes!!kallaku je i madh. Bashk me yllin tende. Xhensilene e dashurin e bukur Ajka 🌟🌟🌟😘😘😘

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri13 giorni fa

  😅👏👏👏❤️❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri13 giorni fa

  🇦🇱❤️❤️❤️🎼🎶🎹🎼🎺🎷🎷🎷🎶🎵🎼🥁🎻🎸ylli baka

 • une une
  une une13 giorni fa

  Aman o bes se 100 her e ke tregu a thu se je tu tregu naji gja te veqant je ba bajat me kete histori

 • Adem Kreshta
  Adem Kreshta13 giorni fa

  JENI ÇIFT I MREKULLUSHEM BRAVO

 • Nafa Nafa
  Nafa Nafa13 giorni fa

  ❤️❤️

 • Tasha Zylfo
  Tasha Zylfo13 giorni fa

  Eshte bere Ija si ledi Di,gjithe gjyshet Jane te mrekullushme.

 • Dizo Dauti
  Dizo Dauti13 giorni fa

  Ke marr Dozen e rend o besi,je duke rrit dozen me shum hov te madh, do te skuq shpejt kujdes!!!

 • Rekuper Sezboni

  Rekuper Sezboni

  12 giorni fa

  @Dizo Dauti ku rrin ti ne shqiperi?

 • Dizo Dauti

  Dizo Dauti

  12 giorni fa

  @Rekuper Sezboni mir e ta shohim kush po ja Qi ropt kujt se qenke merzit nga jeta ti sic duket ,me qe vet bere pyetje dhe shite mend ,ma thuaj lokacionin vi te takoj un ty e mi zhgul veshet! E se ke dha rend dhe njerin e gabuar, burrat nuk shajn nje qe ta dish!!

 • Rekuper Sezboni

  Rekuper Sezboni

  12 giorni fa

  @Dizo Dauti shiko mos kalo ner gjera te renda per ty, se ta fshij surratin, te mbet vetem emri pastaj. Merr vesht vllajn , TI ZHGULI VESHT UNE TY . Ta fus dozen ne byth pastaj , ik mo se te qiva robt . 🤡 CLOWN

 • Dizo Dauti

  Dizo Dauti

  12 giorni fa

  @Rekuper Sezboni o djali e kam per cka e kam ti smund ma falesh mua,e dyta nede don ta dish kush jam e car jam e ke emrin ne fb ta tregoi un Dozen dhe jogurtin,qe po me fal ti mua!!

 • Rekuper Sezboni

  Rekuper Sezboni

  12 giorni fa

  @Dizo Dauti Ne rregull e kishe per yogurt , por prap se prap nuk te kuptoj, nejse vetem dicka pot them, kur shkruan "doz" ne koment, njeriut i shkon mendja aty ku thash une, me duket se te duhet ty te lexosh me shum jo mua, dakort? Ok e kishe per jogurtin po ta falim

 • Kela Spaho
  Kela Spaho13 giorni fa

  Kjo Xhensila tarngellik i madh,dhe ke dua te tw bej te lumtur lot krokodili,po ik moj ju rrofte ilir meta juve,keni gjithcka dhe thua sa duheni aman se na hapet barkun.....

 • Sia Ira
  Sia Ira13 giorni fa

  Nuk I duroj dot p**t e Xhensiles.

 • Jonka Paloka
  Jonka Paloka13 giorni fa

  Besi je shum Artist 🤩💫

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai13 giorni fa

  Po këtë her prap me Ilir Metën e ka fëmijën

 • Enxhi 456
  Enxhi 45613 giorni fa

  Shum bukur çdo gje po titullin nuk e pam asgjekundi Ku ishte pjesa qe behen prinder per here te dyt ?

 • Hamide Dervishi

  Hamide Dervishi

  13 giorni fa

  Bravo Besi ndimoi fukarejt ziti te rujt Ajken she ju te dy .

 • Zhaklina11
  Zhaklina1113 giorni fa

  Na lodhen keta te dy.nuk ka te tjere shqiperia po vetem ky besi dhe ajo plastika

 • EDa ML
  EDa ML13 giorni fa

  Shum i ftoht me motren

 • Lina Lana
  Lina Lana13 giorni fa

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

 • Bujar Beqiri

  Bujar Beqiri

  7 giorni fa

  @no name te lumte te rujt zoti shum fjal me vend

 • Arsa Begaj

  Arsa Begaj

  9 giorni fa

  bravoo pse nuk epermend nanen po vetem ijen ijen

 • no name

  no name

  11 giorni fa

  Prind eshte ai qe te rrit jo ai qe te ben!!! Ky eshte rrit me ijen normal qe ate do te doje si thot populli "Kush me je per te ngrene po i thirri oj nan"!

 • Popcorns Mom

  Popcorns Mom

  11 giorni fa

  Ija i dha fame, interesi te jep edhe grua Nena eshte vjerre ben vaki nuk ja do nuska e llastuar

 • Florina Lule

  Florina Lule

  12 giorni fa

  E ka sjell Lejleku ne ket bote mesa duket😏😏

 • Lindita Haxhimustafa
  Lindita Haxhimustafa13 giorni fa

  Loqka e madhe esht Ija bree 🥰❤💐

 • Silvana Koreta
  Silvana Koreta13 giorni fa

  Te '' ' kendofte zemra ylli baka

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani13 giorni fa

  Ju pershendesim nga Kosova o besi zemra Ju gzoft tanve se Familje e mrekullushme jeni Bashk me nanen e gjyshen tgjjthneni te mrekullushme 👏

 • Illyria Illyria
  Illyria Illyria13 giorni fa

  E mo mo sa rendesi ju japin amon.Ija ija ija e morrem vesh.😏😏😏

 • Ani Cani
  Ani Cani13 giorni fa

  Ikni ju qifsha ropt doni me plocuar emisionin

 • mo 207
  mo 20714 giorni fa

  Besi jo me kot esht ktu ku esht nuk haron ku ka jetu Fshati esht mrekulli esht shum djal me kemb ne tok .Ija esht nje drit sdi qte them esht e mrekullushme Zoti te jept shendet❤ 🙏🙏

 • Jenny Lea
  Jenny Lea14 giorni fa

  Xhensila shum goce e mire po ka pak pordh rrin gjat gjitth kohes duke mendu ishalla dal mire ne ekran🤣

 • The One

  The One

  8 giorni fa

  Xhensila eshte yll E ne shqiperi me e bukura!

 • Fran Fusha

  Fran Fusha

  13 giorni fa

  xhensila esht yll 🌟🌟

 • Lalala Lalala
  Lalala Lalala14 giorni fa

  Djale i mire Besi bravo

 • Albana Demaj
  Albana Demaj14 giorni fa

  Na can bythen ky çifti fashatarve sikur jan vetem këto vk

 • Autochtonus Albania

  Autochtonus Albania

  13 giorni fa

  Fiks ngelen neper tv se ky ben gjok Ja si humorist exhe koha e ka treg sdi tbej humor me cfR lloj emision qe hap cdo muaj e mbyll e keta u japin shum hapsir vl

 • Matina Sehai
  Matina Sehai14 giorni fa

  Ore ca i jepni rendesi ketij malokut dhe kesaj tjetres qe nxjer kofshet dhe bythen ne shesh na plasi kari hante apo nuk hante ky fshatari ca tu them

 • Aha Nana
  Aha Nana14 giorni fa

  Coca Besi😂 high af

 • Vefi Gropa
  Vefi Gropa14 giorni fa

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

 • Daniel Aliaj
  Daniel Aliaj14 giorni fa

  Besi jep shum lek per femijet jetim ,gjithmon ka ndihmuar dhe familje ne nevoj .

 • Merita Hasa

  Merita Hasa

  12 giorni fa

  Bravo Besi👏

 • Saimir Gjoni
  Saimir Gjoni14 giorni fa

  Shume mire ooo Bes m’ke emoncionuar me poezine e vajzes se po e perjetoj me vajzen time qe eshte dy vjeqe edhe dashurine Per motren mos e harro kurre te uroj suksese e shnet e lumturi ne familjen tende gjithmone me mungon motra e madhe aq shumeeeeeee

 • Sale Ukperaj

  Sale Ukperaj

  4 giorni fa

  Shkelqeni so familje bes

 • cuni france
  cuni france14 giorni fa

  O qija ropt sa tap besi

 • Music lover Guy
  Music lover Guy14 giorni fa

  Ik o Bes ne shtëpi, ti smerr dot frymë dhe rrin aty me virus, budalla

 • Rudina Bani
  Rudina Bani14 giorni fa

  Sa e adhurueshme eshte Ija!

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj14 giorni fa

  Linden kta ????apo akoma

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza14 giorni fa

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα Γκιόκα14 giorni fa

  Te kendofte zemra.

 • Shpresa Kotini
  Shpresa Kotini14 giorni fa

  Zemra plot ne nenave me dashurine qe marrim..nga femije niper e mbesa..dhe nga emisionet tuaja! Bekime!

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa14 giorni fa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💞💓💟💘💕💖💝💗❤❤

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa14 giorni fa

  1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤

 • albania tv
  albania tv14 giorni fa

  Pse hiqet zeri

 • Deta Mia
  Deta Mia14 giorni fa

  Shume pozitivitet 🙏🏼

 • Ersila Alla
  Ersila Alla14 giorni fa

  Ija e shkret taksirat me duru pordhet e xhensiles ije je si shpirt

 • Omar Braydon

  Omar Braydon

  13 giorni fa

  @Gideon Maxwell awesome! It took roughly 15 minutes but it actually worked!

 • Gideon Maxwell

  Gideon Maxwell

  13 giorni fa

  not sure if anyone cares but I just hacked my friends Instagram account using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself

 • Ana Ana

  Ana Ana

  14 giorni fa

  😂😂😂 xhensila na hapi barkun!

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan14 giorni fa

  Eo mire ne kemi ritur tre po pill ni o artists vallja ni grave se si gjen gje nga K...... ushqim e kane

 • Eldo Mcini

  Eldo Mcini

  8 giorni fa

  CA pordhace kjo xhensila asht nnje derr Ku Rva ktE her me Ilirin e Ka medet ija cfar nusja qe ka

 • Miranta Xhaferri
  Miranta Xhaferri15 giorni fa

  sa duan me u duk kta.

 • Jonida Mehmeti
  Jonida Mehmeti15 giorni fa

  Waaa ca trape qe mbajne duart ashtu sa duan te duken 😥

 • enerik tozaj
  enerik tozaj15 giorni fa

  Ndreko Fjorela e perputhen ka ngaterruar studio (mbas Xhensiles) 😅

 • rozalinda

  rozalinda

  13 giorni fa

  Sesht fiorela

 • Kejsi Daja

  Kejsi Daja

  13 giorni fa

  Kuu

 • artan papri
  artan papri15 giorni fa

  Zoti te ruhet

 • Ylli Tajari
  Ylli Tajari15 giorni fa

  jeni te gjithe te mbrekullueshem

 • Shpresa Bushgjokaj
  Shpresa Bushgjokaj15 giorni fa

  Nuk ja vlen ti shikosh nuk asht humorist ai

 • indrit arapi
  indrit arapi15 giorni fa

  I paskan zen hundet kaps yllit dhe besit paskan pasur shum emocjone

 • Arjan Kapo

  Arjan Kapo

  14 giorni fa

  @indrit arapi ahahahahahahAhH

 • Ana Ana

  Ana Ana

  14 giorni fa

  @indrit arapi qe e pi ti sbehet fjale per te paster hmm me dyshim se do pak xhep ajo pune edhe ne shqipri cdo gje eshte skarco besoj se bie dakord kshu qe te rujt zoti !Ndersa un as se kam provu ndonjeher as skam ne plan kurre eshte shm e ulet per nje femer mendimi im

 • indrit arapi

  indrit arapi

  14 giorni fa

  @Ana Ana te pyeta ty se mos e pi me te paster se un

 • Ana Ana

  Ana Ana

  14 giorni fa

  @indrit arapi me raft pika beje pyetjen te qarte ske pse i bie rrumbullak do Te thuash a e kam provu un qe e di??kurre ne jeten time se sjam e ktij niveli Por Jam e rritur mjaftueshem per ta dit

 • indrit arapi

  indrit arapi

  14 giorni fa

  @Ana Ana pse po te pish mall ashtu behesh?

 • 19 98
  19 9815 giorni fa

  🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

 • Benny Petra
  Benny Petra15 giorni fa

  Bes Kallaku 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Mhill Deda
  Mhill Deda15 giorni fa

  zoti te bekoft o bes kallaku

 • Era Elsa
  Era Elsa15 giorni fa

  ppppfffff bes nari

 • ALbanian Girl
  ALbanian Girl15 giorni fa

  shkrepe prap o president

 • Arjan Panav
  Arjan Panav15 giorni fa

  Shifeni besin drru nmall o zot

 • Arjan Panav

  Arjan Panav

  14 giorni fa

  @Ana Ana shqiperia o ana pota kthesh koken pas duke par shqiperin sot esht ber me bukur , dhe hapat e saj rensi ka mos te ndalojn se ecuri me mir von se kurr. I shpejt esht ai apo ajo qe arri ne vend jo ai qe nxiton dhe ngec Pa vajtur. Reforma do behet kam besim plot gjerat po ecin por shum pak njerez e kuptojn cfar vlere ka vota per vendin ku jeton, gjithsesi knaqesi qe fls me nje njeri qe ndan te njejtin koncept si mua per vendin e origjines.

 • Ana Ana

  Ana Ana

  14 giorni fa

  @Arjan Panav as ne te miat nuk eshte se thash ska ber ndonje gje qe wauu mezi lidh dy fjale,eshte tjeter gje humori se ate njeriu e meson ben prova edhe gomar te jesh do e mesosh gjithsesi jam tip qe me pelqen kur I shikoj shqiptaret qe ecin perpara se jemi popull I vuajtur Por vetem uroj qe mos te ju rritet mendja se I urrej njerzit qe harrojn se nga vijn thjehstsia eshte gjeja me e bukur te njeriu .Persa I perket shqiperise eshte vendi me i bukur me i begate e ka fal zoti Por c’è do te gjith kemi ikur per nje jete me te mire Por shqiperine gjithmone ne zemer uroj qe nje dite te behet dhe te jete baraz mos edhe me mire se europa 🇦🇱🇦🇱

 • Arjan Panav

  Arjan Panav

  14 giorni fa

  @Ana Ana Po mi Po se shyqyr qe ka dhe shyqyr qe Ecen por ne nje vend te till si shqiperia jon e bukur dhe e varfer esht munsia me e lart per tu ber I famshem, por tek preferencat e mia sesht aspak. Gjithsesi te kemi shendet se cdo gje dot shkoi ne vendin e duhur kemi vend te bukur I loved 🥰 Albanien 🇦🇱

 • Ana Ana

  Ana Ana

  14 giorni fa

  @Ame Ame cfar di un??se nuk Po te kuptoj

 • Ame Ame

  Ame Ame

  14 giorni fa

  @Ana Ana po ju ku e dini?

 • ah ah
  ah ah15 giorni fa

  Bravo bes ti sje aktor..ti je ai qe je..siq je nuk ndryshon rol..po ne te vertete ti je vetvetja..qe do thote ..nuk futesh ne rol ..

 • Heart Love

  Heart Love

  15 giorni fa

  😂😂

 • David Watson
  David Watson15 giorni fa

  0:54 bed.limo

Il prossimo