Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)

Official instagram: shalianii​
Official facebook: toli.tolii.7​

flowmusic.ent​

Available on :
Spotify: open.spotify.com/album/66czIh...
iTunes: music.apple.com/us/album/vend...

Lyrics : Shaliani
ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
Ork :Vedat Lushtaku
VIDEO : FlowPRODUCTION

Commenti

 • Hamza Djeladini
  Hamza DjeladiniGiorno fa

  Maqedoni. Teteovo. Gjermani. Hamburg. 19. 06. 2021

 • Hamza Djeladini
  Hamza DjeladiniGiorno fa

  Po. Vi. Te. Venlingja

 • Hamza Djeladini
  Hamza DjeladiniGiorno fa

  Ma. Drgo. Numrin. Tété

 • Andrea Dodaj
  Andrea DodajGiorno fa

  E more Shaljan ty te rujt krishti 🙏se qdo fjal e vertet asht se e flet

 • Ded Berisha
  Ded Berisha2 giorni fa

  Telunt goja

 • Hamza Djeladini
  Hamza Djeladini4 giorni fa

  Hamza xheladini 29.06 2007. Une. Jam. Hamza is. Nga. Teteova. Maqedoni. Verijut. NAG. GJERMANI

 • head ball campion
  head ball campion4 giorni fa

  Te ndegjoj cdo dit bravo

 • Ar Mend
  Ar Mend4 giorni fa

  refrenin kush e kendon ?

 • Girgin Naile
  Girgin Naile5 giorni fa

  Te kendofte zemra sa realist je me tekstet Bravooo

 • Jam Ilire
  Jam Ilire6 giorni fa

  ❤🇦🇱🇦🇱

 • Admir Xhelili
  Admir Xhelili7 giorni fa

  Bravo vlla e vertete respekte

 • Ramani Sefer
  Ramani Sefer7 giorni fa

  I kom de gju shum te mira

 • Ramani Sefer
  Ramani Sefer7 giorni fa

  Te gjith kang qe kenduu

 • Feim Kabashi
  Feim Kabashi7 giorni fa

  Shaliani, respekt per ty i nderuar. Zoti t'ndihmofte dhe t'a dhashte t'mbaren gjithmone. Je i pari reper qe e ndegjoj serish dhe nuk t'behet kurre bajat. Teksti, muzika dhe interpretimi i kengeve tua jane t'shkelqyeshme dhe nuk kane amoralitet. T'lumte dhe suksese!

 • Xhavit Shala
  Xhavit Shala8 giorni fa

  Bravo ishalla.shqiptart po marrin mesim me.desht njani tjetrin se jena.ba pik e 5

 • Beni Drenica
  Beni Drenica9 giorni fa

  Tallava&Rep Shum e fort

 • Urka Jahi
  Urka Jahi9 giorni fa

  Une ekam krejt familjen ne gurbet exhe vet jam po apet se apet me merr malli edhe per gurt e katunit tem per mahall tem per qdo sen te ati vendi edhe frym marr ndryshe ne at vend Kosov

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE10 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Hamza Djeladini
  Hamza Djeladini11 giorni fa

  Shum. Mi. Ir. Télumt

 • Naime Avdyli
  Naime Avdyli11 giorni fa

  Bravo um ka prek shum kjo kang ❤️❤️😞😞😞

 • ervi kamberi
  ervi kamberi12 giorni fa

  Eh qysh ndryshun kohrat 😩 sosht mos asigje si me par du me kthy kohen e iher mrapa po skthehet😢

 • Emir _YouTube
  Emir _YouTube12 giorni fa

  😥😥😥😥😥😥😥😥

 • Emir _YouTube

  Emir _YouTube

  12 giorni fa

  😥😥😥😥

 • Teo Teo
  Teo Teo13 giorni fa

  E te gendoft zemra se e paske Qa

 • Kadri Vitia
  Kadri Vitia13 giorni fa

  Me kete keng shumm fjal te verteta po i tregon respekt 🙏🙏🙏👌👌👌

 • Kadri Vitia
  Kadri Vitia13 giorni fa

  A bre bir krejt boten me e shetit sikur vendlindja jote kerkush shpirtin sta flladit😥😥😥👍👍👍👍👍

 • Gita F
  Gita F13 giorni fa

  Zemra te jendoft o zot

 • Gita F
  Gita F13 giorni fa

  O zot te rujt po shum mir e ki kendu ket keg po i veqan je orej tjerve se te pava ne emisjon te shpetim brravo te kof se kuki njeri kagen ne kuptim brravo

 • ValoN
  ValoN13 giorni fa

  🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

 • Tiran Tirana
  Tiran Tirana14 giorni fa

  Kto qe kan bo dislike skan as respekt as moral kjo esht keng me fakte dhe real suksese Shaliani❤🙋‍♀️

 • Bardhi Kelmendi
  Bardhi Kelmendi14 giorni fa

  E kam ndegju ket keng ma shum se 200 her edhe 200 her tjera me e ndegju edhe em duket pak. Respekt

 • Ram Mustafa
  Ram Mustafa18 giorni fa

  Te Lumte per ke gen. Po ky artist ne Spot qysh eka Emrin adin kush mém tregu

 • Xhejlane Hashani
  Xhejlane Hashani18 giorni fa

  👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏

 • Hamza Djeladini
  Hamza Djeladini18 giorni fa

  Hamza xheladini 29.06 2007

 • isakk llumnica
  isakk llumnica19 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • isakk llumnica
  isakk llumnica19 giorni fa

  hallo

 • Rudy Tinaj
  Rudy Tinaj19 giorni fa

  I cry almost every time I hear this song 😢

 • Nori
  Nori21 giorno fa

  Pasha allahin njerin qe engoj mas shumti je ti 😍

 • Xhevi Nafije
  Xhevi Nafije21 giorno fa

  Na e ke knaq shpirtin me kete keng te knoft shpirti

 • Naim Bajrami
  Naim Bajrami22 giorni fa

  Zemra te kendof gjyth jeten

 • driton zogaj
  driton zogaj22 giorni fa

  💙💙💙💙💙🤲🤲😢😢😢🤲😢🕋😢😢🤲💙🤲😢

 • Fatime Ramadani
  Fatime Ramadani22 giorni fa

  .

 • Agnesa Tigani
  Agnesa Tigani22 giorni fa

  742

 • Toni Montana
  Toni Montana23 giorni fa

  Respekt per ket kengtar,. Me kta kenga ke. Merit te madhe. Edhe nje her Respekt e tlumt goja 👌👌👍

 • Rigels Rigelslushi
  Rigels Rigelslushi23 giorni fa

  😭😭😭😭

 • ferizaj ferizaj
  ferizaj ferizaj24 giorni fa

  Shalian ti ke mrri deri diku me suportet e kolegve tash tut sigurisht edhe emrin e qiti kengetari qe e kendon refrenin ne menyre te persosur eshte dasht me ja shkru ne titullin e kenges edhe pse un nuk pe njof sinqerisht mir po po duket shum talent me zerin e tij.

 • Youtube Youtube
  Youtube Youtube24 giorni fa

  Hallall Qoft Gjiri i Nanes❤️Dhe Kosoves që të rriti❤️SHALIANI💎🌟☀️❤️🤲

 • Lule Zefi
  Lule Zefi24 giorni fa

  Te knoft zemra ❤️🇦🇱

 • Shemsie toverlani
  Shemsie toverlani25 giorni fa

  ¹

 • vesel morina
  vesel morina25 giorni fa

  Kjo Kang Ka shm Dome thanje Tmira Respekt

 • Zahide Cakoli
  Zahide Cakoli25 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Dashurie Neziraj
  Dashurie Neziraj26 giorni fa

  Bash valla shalijan jake qellu ket geng te lumt💔💔🙏♥️😭😭

 • Alboz Gangsta
  Alboz Gangsta26 giorni fa

  I vetmi kengtar qe kendon per vendin ton te rujt zoti o vlla i dashur u ban 27 vjet ne gurbet sa her qe shkoj ne vendin tim shkoder loke zemra me rrah lotet me rrjellin prej gezimi vlla te dua shum te rujt zoti me gjith familje rrespekte nga milano itali

 • Agnesa Tigani
  Agnesa Tigani27 giorni fa

  147❤❤❤❤❤💋💋😂💋💋😂😂💋😂😂💋😂💋💋😂😂😂😂😂😂😂💋💋😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂💋💋💋❤❤❤❤💋💋😂💋😂💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Bm bm
  Bm bm27 giorni fa

  ⭐👌

 • Sahit Maksout
  Sahit Maksout27 giorni fa

  Bravo shalian shum e bukor kjo kang ❤❤

 • Muammer Yildiz
  Muammer Yildiz28 giorni fa

  Very Good 😎😎

 • mikea hiooi
  mikea hiooi28 giorni fa

  E Zoti i vrafte kush e qiti kyt smunie. U bene 7 vite qe sjam kthy ne vendlinie 🥺🥺🥺

 • Blerim Palushi
  Blerim Palushi28 giorni fa

  Realiteti asht I dhimbshem

 • Elton Daily
  Elton Daily29 giorni fa

  🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali jonë.

 • yuoop noke
  yuoop noke29 giorni fa

  me ndihmen e te madhit Zot 🙏🏻e te vijme ne vendlindje tone te bukur 🤗

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMese fa

  726

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  28 giorni fa

  705💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤

 • doire aintu
  doire aintuMese fa

  Kosovës tem ja kam harru erën , gati 1 vit sja kam qel gjyshit derën 😥

 • Shpejtim Fejzaj
  Shpejtim FejzajMese fa

  Bravo

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMese fa

  715💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🤩🤩🤩🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • yuoop noke

  yuoop noke

  29 giorni fa

  💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂💋❤❤❤

 • Zenulla Asani
  Zenulla AsaniMese fa

  👏

 • doire aintu

  doire aintu

  Mese fa

  Keng shum e mir per mergimtaret qe e ndegjojne kete keng te mallezueshem Shqipet qe u larguan nga vendlindja e vet per nje te ardhme me te mir, respekt per kengetarin

 • Zenulla Asani
  Zenulla AsaniMese fa

  👍

 • NeLi Tv
  NeLi TvMese fa

  shum prekese bravo Shaliani

 • Ganimete Citaku
  Ganimete CitakuMese fa

  Ah Vendlindja ta kall Zemren

 • Agnesa Ismaili
  Agnesa IsmailiMese fa

  Suksese shalian

 • Agnesa Ismaili
  Agnesa IsmailiMese fa

  Suksese skka video ska kang qe se kam ngu kamgen tane je. I madh broo

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMese fa

  715❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💖💖💖💖💖💖💖💖🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMese fa

  Uredam redam dam rekodam redauredam redam redam re ure po dam re m re dam ure dam re m re dam re dam re m r3cdam re dwm re dam re dam ure da m ure dam re dam re m ure dam re dam re dam re dam re dam re dam ure dam re dam re u m dq m 1000

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMese fa

  712💋💋💋💋❤❤❤❤❤😅😅😅🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😅🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂❤❤❤❤❤❤💋💋

 • Agnesa Tigani

  Agnesa Tigani

  Mese fa

  712💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💖❤💖❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂😅😅🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉😍😍😍😍😍

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMese fa

  705

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMese fa

  705💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMese fa

  7051❤❤❤💋💋💋💋

 • Agnesa Tigani

  Agnesa Tigani

  Mese fa

  7051

 • Agnesa Tigani

  Agnesa Tigani

  Mese fa

  7051💋💋💋❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMese fa

  740❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍😍🍮🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMese fa

  703❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🌻💋💋💋😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂💋❤❤❤

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMese fa

  702❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤😅😅😅😅😅😅

 • Lendi Salihu
  Lendi SalihuMese fa

  Ngado qe shkon sikur vendlindjen vend nuk gjen por kjo o jeta e shqiptart rruget e botes sepse ne vendlindje Ska shpres per ni jet...

 • Ilir Shabani
  Ilir ShabaniMese fa

  Keng shum e mir per mergimtaret qe e ndegjojne kete keng te mallezueshem Shqipet qe u larguan nga vendlindja e vet per nje te ardhme me te mir, respekt per kengetarin qe e ka kendu aq bukur dhe pikellues per vendlinjen ton ati ku u rrita ati se pari fillova ecjen kembe zbathur ati ku fjala ime e pare ishte nan e bab ati mendja ime esht cdo her ne vendlindjen time ju pershendes nga toka e ftoht nga Slovenia 🌲🇪🇺🇸🇮🇦🇱🦅

 • Dini Asaj
  Dini AsajMese fa

  Shum muzika e mir bravoooo 💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👏👏👏

 • opzz xsin
  opzz xsinMese fa

  Kosovës tem ja kam harru erën , gati 1 vit sja kam qel gjyshit derën 😥

 • Rheuma Insel
  Rheuma InselMese fa

  Respekt per ty vazhdo me ksi kang se kem nevoj 🙌😉

 • Hazbije Salihi
  Hazbije SalihiMese fa

  🍀💐💐🍀🏡

 • hen ko
  hen koMese fa

  O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Mese fa

  Sfumature keng e bukur respekt

 • Hazbije Salihi
  Hazbije SalihiMese fa

  Me pah Vendlindjen Time Nened lokeh ✈️ si Prend Sikem mah nah lan 🕋🌻

 • Mangekyou Sharingan
  Mangekyou SharinganMese fa

  Nein, einfach nein.

 • Lutfije Bektasi
  Lutfije BektasiMese fa

  RRESPEKT ! 🇦🇱

 • Mirsat Cekovic
  Mirsat CekovicMese fa

  👍🌟❤️👏

 • hen ko

  hen ko

  Mese fa

  🇽🇰🇦🇱👐🏽❤️

 • Xhihan Lutfiu
  Xhihan LutfiuMese fa

  Respekt nga Austria

 • Cezar Licaj
  Cezar LicajMese fa

  Na bone me qajt mer mik. bravo

 • Krenar Mazreku
  Krenar MazrekuMese fa

  Te lumt per këngën mat te bukur qe e kam ndëgju sukses ne te ardhmen

 • AppsRecorder
  AppsRecorderMese fa

  A din naj kush kengtrin qe kendon refrenin si e ka emrin...

 • Mikelido marinaj
  Mikelido marinajMese fa

  o te kendoft zemra se ska kengtar si ty te rrall jan 👑

 • Sime Loko
  Sime LokoMese fa

  Kënga shumë e mirë por vëndi ku është bërë xhirimi edhe më i bukur, Vokshi legjendarë!

 • Creet
  CreetMese fa

  Kush pe knon rerfrenin bre qysh osht aj kenga origjinal ose qysh e ka emrin kengtari

 • Edmond Sheshi
  Edmond SheshiMese fa

  E ke qa fare..

 • liridona krasniqi
  liridona krasniqiMese fa

  Tlumt perfekt suksese

 • tetova 1.
  tetova 1.Mese fa

  Sfumature keng e bukur respekt

Il prossimo