Elvana Gjata - A po vjen

Musica

#elvanagjata #çelu
Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
elvanagjataaaa
elvanagjatazyrtare
GjataElvana
Music : Pirro Çako
Lyrics : Pirro Çako, Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi
Licensing and contact : getin@loudcommedia.com
A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.
© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Commenti

 • Keltoum Naittbek
  Keltoum Naittbek7 ore fa

  Love you and your voice💕💕💕💕💕🇹🇷🇲🇦

 • Ermelinda Hoxha
  Ermelinda Hoxha11 ore fa

  Bravo 👏

 • Juljana Pino
  Juljana PinoGiorno fa

  Ti je adhurim 😍😍❤❤🙏🙏🧿🧿💋💋

 • Gazi Miri
  Gazi MiriGiorno fa

  Bravo

 • beki kongoli
  beki kongoli2 giorni fa

  Bravo Elvana

 • Drita Celaj
  Drita Celaj2 giorni fa

  Artiste e mire po e pa fat be dashuri🥲

 • Luvyabby
  Luvyabby3 giorni fa

  idk what she's saying but I LOVE IT

 • alma celami
  alma celami4 giorni fa

  elvana je ylll💥💥💥💥

 • NewWorld
  NewWorld4 giorni fa

  Shum tekst natyral ,urime per tekstin kush e ka krijuar ,e pershtat gjithashtu zeri i vecante ,urime Elvana👍

 • Arled
  Arled4 giorni fa

  Sa e bukur qe esht kjo femer

 • Arton A
  Arton A4 giorni fa

  I ❤️ YOU ELVAN MREKULLIA 🌹

 • Herbal Life
  Herbal Life4 giorni fa

  PSE JE KAQ SUPER ARTISTE PSE?✨🎶 TË DUA O ELVAN DASHURIA 🌹

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate5 giorni fa

  Masterpiece 💎

 • Music Al
  Music Al5 giorni fa

  NUK GABOVE KURRË 🎶🎶🌹

 • Music Al
  Music Al5 giorni fa

  DIVA 🖤

 • Music Al
  Music Al5 giorni fa

  Masterpiece ✨

 • Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ
  Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ5 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • L e t i s i a
  L e t i s i a5 giorni fa

  My idol!

 • Sina Juxhin
  Sina Juxhin5 giorni fa

  😭😭😭😭😭😇😇😇😇😩😩😩😩

 • lumbst lumbstp
  lumbst lumbstp6 giorni fa

  pse disslike qfar egersinash bre...GUBANA bree...t'lumt goja zonjushË

 • Artur Myrtezai
  Artur Myrtezai6 giorni fa

  elvana gjata, ke talent !

 • minij hooi
  minij hooi6 giorni fa

  Je si nje fllad qe oksigjenon me aromen e notave 🎉🎊🔥🎶🎵🌠🎆

 • Mira Hoxha
  Mira Hoxha7 giorni fa

  Ke gotitur ne shejn si gjithmon elvana bravo 👏👏

 • niduoe stre
  niduoe stre7 giorni fa

  Always enjoy when listening to Elvana's gorgeous voice and songs. Greetings from Bosnia-Herzegovina brothers!

 • Bensu Soral
  Bensu Soral8 giorni fa

  Disa mrekulli te vertete Po videoklipet mund te ishin me te bukura

 • bofooit gojo
  bofooit gojo8 giorni fa

  Nuk e besoj ju keni zerin me madheshtor ne bote dhe me 6 kenge per 10 minuta ngela pa fjale elvana vazhdo keshtu me zerin tend madheshtor !!

 • minij hooi

  minij hooi

  6 giorni fa

  Masterpiece ✨

 • Lina Lana
  Lina Lana8 giorni fa

  ❤️👍🏻👍🏻👍🏻

 • niduoe stre

  niduoe stre

  7 giorni fa

  I ❤️ YOU ELVANA 🌹

 • Abed Zedat
  Abed Zedat9 giorni fa

  ❤❤❤❤👍👍👍

 • Alice Nike
  Alice Nike9 giorni fa

  Ehhh mo Pirro na kenaqe .....

 • rasputin99 magico

  rasputin99 magico

  9 giorni fa

  Jo vetem Pirro edhe Elvana eshte jo verem kengetarja po dhe bashkeautore ka bere disa prej teksteve dhe bashkeautore ne muzike

 • soinhu foitu
  soinhu foitu9 giorni fa

  Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  8 giorni fa

  Perfection 🌹

 • Alesia Hekali
  Alesia Hekali10 giorni fa

  SULER KENGE ELVANA. BRAVO👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Shaki Bambola
  Shaki Bambola10 giorni fa

  Te duaaaaaa elvanaaaaa cfar kenge fantastico

 • Shaki Bambola
  Shaki Bambola10 giorni fa

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  9 giorni fa

  This masterpiece hits different 💎

 • Alma Aliu
  Alma Aliu10 giorni fa

  Je si shpirt. Na kenaqe🔥⭐💥☀️👍👌👏👏

 • Arton A
  Arton A10 giorni fa

  Cuteness overload 🥰

 • hen ko
  hen ko10 giorni fa

  Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱

 • Music Al
  Music Al10 giorni fa

  Elvana 💎

 • Herbal Life
  Herbal Life10 giorni fa

  Kryeveper 🌹

 • Herbal Life
  Herbal Life10 giorni fa

  IKONË 🙏

 • opzz xsin
  opzz xsin10 giorni fa

  Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱

 • hen ko

  hen ko

  10 giorni fa

  Elvana je e mrekullueshme je një këngëtare romantike , më zërin e ëmbël e të bukur bravo❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💙

 • Music Al
  Music Al11 giorni fa

  Masterpiece ✨

 • Herbal Life
  Herbal Life11 giorni fa

  I ❤️ YOU ELVANA 🌹

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate11 giorni fa

  Të dua o e rralle 💎

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor11 giorni fa

  Perfection 🌹

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor11 giorni fa

  Missed you legend 🙏

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor11 giorni fa

  Nuk gabove kurrë 🌹

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor11 giorni fa

  Such a QUEEN 👑

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor11 giorni fa

  This masterpiece hits different 💎

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor11 giorni fa

  IKONË ❤️

 • Abed Zedat

  Abed Zedat

  9 giorni fa

  ❤❤❤👍👍👍💝💘💗💖💓

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor11 giorni fa

  Masterpiece 🌹

 • Rudina Xhahysa
  Rudina Xhahysa11 giorni fa

  Super.super.kenge.

 • Megi E
  Megi E11 giorni fa

  1:05 , mkujton shakiren

 • Haqif Haqifi
  Haqif Haqifi12 giorni fa

  Je si engjell

 • Nikoleta Buzi
  Nikoleta Buzi12 giorni fa

  Elvana je e mrekullueshme je një këngëtare romantike , më zërin e ëmbël e të bukur bravo❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💙

 • Ela Haroku
  Ela Haroku12 giorni fa

  Je super❤

 • Lola Noel
  Lola Noel12 giorni fa

  Rrenqethese kjo kenge, do mbetet klasike gjithmone, love it👏🏻

 • Helin G
  Helin G12 giorni fa

  wo sind meine deutschen haha

 • Nino 1107
  Nino 110712 giorni fa

  Greetings from Poland 👏 Nice song

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu12 giorni fa

  Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱

 • sindi zeqiraj
  sindi zeqiraj13 giorni fa

  Ylli i muzikes

 • klajdinligu
  klajdinligu13 giorni fa

  Je si nje fllad qe oksigjenon me aromen e notave 🎉🎊🔥🎶🎵🌠🎆

 • Perla Perla
  Perla Perla13 giorni fa

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🤩🤩🤩

 • Гулистан Рембакиева
  Гулистан Рембакиева13 giorni fa

  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻👍👍👍👍👍👍😊😊😊😊😊😊💃🏼💃🏼😊😊🙏🏻🙏🏻🙏🏻💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼👍👍👍👍👍👍👍👍🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • elsa shpella
  elsa shpella13 giorni fa

  Muzika qetsim shpirti 🧡🖤

 • Ermira Shalari
  Ermira Shalari13 giorni fa

  Bravo

 • Miguel Torres
  Miguel Torres13 giorni fa

  Me encanto, que buena musica y Elvana que gran cantante, además hermosisima . Exitos!!. Saludos desde Venezuela.

 • Music Al
  Music Al14 giorni fa

  „Copy paste gjith albumin e Elvanes“ Tuna - Coming soon 🤣🤣🤣

 • Mayor Mayor

  Mayor Mayor

  11 giorni fa

  Lot 🤣🤣🤣

 • Music Al
  Music Al14 giorni fa

  Prisni Xhensilen... 🤣 sidomos ke levizjet qe ben Elvana sepse i ka pike të dobët per ti kopju 🤣

 • E
  E14 giorni fa

  Prisni Tunen 🤣🤣🤣🤣

 • MWO Real Estate

  MWO Real Estate

  14 giorni fa

  Hahahahahahahha 🤣🤣🤣

 • Music Al

  Music Al

  14 giorni fa

  Edhe Xhensilen 🤣🤣🤣

 • Music Al

  Music Al

  14 giorni fa

  LOT 🤣

 • doliio volay
  doliio volay14 giorni fa

  Nuk e besoj ju keni zerin me madheshtor ne bote dhe me 6 kenge per 10 minuta ngela pa fjale elvana vazhdo keshtu me zerin tend madheshtor !!

 • Myzejene Hasani
  Myzejene Hasani14 giorni fa

  Ska si ty...yll bote🥰

 • GoMedia - Production
  GoMedia - Production15 giorni fa

  🤙

 • Killercobraa
  Killercobraa15 giorni fa

  Edhe ti je jeta immeee 😘

 • sje kaqanikli
  sje kaqanikli15 giorni fa

  Ylli ta knaq shpirtin kjo me zerin e saj ❤

 • mikea hiooi
  mikea hiooi15 giorni fa

  Një tjetër album i shtohet thesarit të çmuar të muzikës shqiptare 🇦🇱❤️

 • Abed Zedat

  Abed Zedat

  9 giorni fa

  ❤❤❤❤

 • sara sinani
  sara sinani15 giorni fa

  wowww elvanaaaaaa😍😍😍😍

 • Music Al
  Music Al15 giorni fa

  Elvana është e vertete që po bashkëpunon me Dhurata Doren? Do jetë SUPER HIT O YLL 💫

 • Music Al
  Music Al15 giorni fa

  STARLIGHT ✨✨💫

 • Herbal Life
  Herbal Life15 giorni fa

  ✨✨✨♥️

 • Arton A
  Arton A15 giorni fa

  THE QUEEN OF ALBANIAN MUSIC 🌹

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate15 giorni fa

  Të dua o e rralle 💎

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate15 giorni fa

  Kryevepra ke sjelle IKONË 💎

 • Joy Meka
  Joy Meka15 giorni fa

  Powerful Artist 🎶🌹

 • Joy Meka
  Joy Meka15 giorni fa

  Yll e bukur ✨✨✨

 • Tiarna T
  Tiarna T15 giorni fa

  Dashuri je 🥰

 • Arben Rexha
  Arben Rexha15 giorni fa

  ANI KISHE UN JAM JAY LO HAHAHAHAH

 • Nita hoxha
  Nita hoxha16 giorni fa

  Like

 • Arton A
  Arton A16 giorni fa

  IDOL 🌹

 • Arton A
  Arton A16 giorni fa

  TË ADHUROJ 💎

 • Herbal Life
  Herbal Life16 giorni fa

  ✨✨🌹

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate16 giorni fa

  Dritë po ben ✨✨✨

 • Majlinda Konona
  Majlinda Konona16 giorni fa

  Bravo nje kenge dhe nje ze i vecante .Ylllllll fare .💞💞💞💞💞💞💞

 • Bani Zeqaj
  Bani Zeqaj16 giorni fa

  Kecen mojjj

 • lo ri
  lo ri16 giorni fa

  E dim te gjith tani qe sa her zhduket Elvana dmth qe do vij me album me super keng😌

 • Tring Tring
  Tring Tring16 giorni fa

  Shkelqyshem Elvana na mbush me emocion .nga korca 2021

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa16 giorni fa

  Nuk e besoj ju keni zerin me madheshtor ne bote dhe me 6 kenge per 10 minuta ngela pa fjale elvana vazhdo keshtu me zerin tend madheshtor !!

 • liriana shyti
  liriana shyti16 giorni fa

  🥰🥰🥰🥰❣❣❣

 • Ermira Shalari
  Ermira Shalari16 giorni fa

  Shume e bukur

 • ari covers
  ari covers16 giorni fa

  Sounds like e dehun jam

 • Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci16 giorni fa

  Nice💯❤

Il prossimo