Yll Limani - A ki me rrejt

Intrattenimento

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/AKiMeRrejt
@Yll Limani- A KI ME RREJT
Music: Rrzon, Pllum, Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Rrzon & Pllum
Video by: Wonder
Directed by: Andi Gola & Yllka Mustafa

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved.
YLLI on Instagram: ylllimani
#YllLimani #ONIMA #Akimerrejt

Commenti

 • Biran Damla Yilmz Fans
  Biran Damla Yilmz Fans2 giorni fa

  💖💖💖💖💖💖💖yll si gjithmone❤❤❤❤💙💙💙💙💖💖like kush mendon keshtu😊😊

 • Lindia Lindia
  Lindia Lindia2 giorni fa

  Bravo ylli kjo keng me pelqen me shum se te tjerat😍😘😘😘

 • 〽INNA**D〽
  〽INNA**D〽2 giorni fa

  Kon ki me thirr nese jo mu 🎶🎶💘😥😥

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu4 giorni fa

  Je artist i mencur jo si te tjeret sepse je ylli jon

 • Yo Yo
  Yo Yo4 giorni fa

  Ylli ja jep tregut shqiptar nje fryme te re, vetem vazhdo! ❤️🇦🇱

 • Klaudia Dhuli
  Klaudia Dhuli4 giorni fa

  Ek

 • Klaudia Dhuli
  Klaudia Dhuli4 giorni fa

  11 k

 • Just Meri
  Just Meri4 giorni fa

  Shkoni te kanali im dhe do te shikoni prapaskenat e kesaj kenge

 • Xhevat Berisha
  Xhevat Berisha5 giorni fa

  Super keng love

 • Katerina Beqiri
  Katerina Beqiri5 giorni fa

  Nuk krahasohesh me asnje🥰🥰

 • Katerina Beqiri
  Katerina Beqiri5 giorni fa

  Si gjithmon me i miri

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu7 giorni fa

  Kurajo ylli mos umerzit .oylli sa do te doja te takoja .jam nje fansa jote me pelqrn shum nuj di cfar te them per ty.

 • Fatime Matranxhi
  Fatime Matranxhi7 giorni fa

  👌👌👌

 • Ujala Latifi
  Ujala Latifi7 giorni fa

  👑👑👑

 • sokin jon
  sokin jon7 giorni fa

  Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

 • Kristian Cela
  Kristian Cela7 giorni fa

  Filma me titra shqip 👇 itfun.info/slow/Hu46oBec5B4g0ulBWPUNkg.html

 • Ada Satka
  Ada Satka8 giorni fa

  beautiful as always

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  4 giorni fa

  Me Ben s... Plliz

 • Ina Yzeiraj
  Ina Yzeiraj8 giorni fa

  Bravo ylli 👏👏😍

 • sokin jon

  sokin jon

  7 giorni fa

  Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.

 • Eni Eni
  Eni Eni8 giorni fa

  Ke ki me dasht nese jo mu ? Mamin , babin

 • number one1

  number one1

  2 giorni fa

  😂🤣🤣lott

 • Elisa Cenokaci
  Elisa Cenokaci8 giorni fa

  8

 • Elisa Cenokaci
  Elisa Cenokaci8 giorni fa

  77

 • doire aintu
  doire aintu8 giorni fa

  🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊

 • seiom jvony

  seiom jvony

  8 giorni fa

  SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee

 • Jella Ensar
  Jella Ensar9 giorni fa

  Coming soon Yll Limani ft. Butrint Imeri 🔥🔥 Kush pe don ni bashkpunim🔥🔥💙🌍 Love you star edhe nsq e dëgjoj qiket kang tan diten nk merzitem o yll 💙🌍🔥🔥🔥💫💫👑😇🤞❤🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊

 • seiom jvony

  seiom jvony

  8 giorni fa

  Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

 • Rovi Osmani
  Rovi Osmani9 giorni fa

  Eshte shumë e bukur s kam ca te them 🥺

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  4 giorni fa

  Me Ben s....

 • Nurie Muça
  Nurie Muça9 giorni fa

  Kur ty te degjoj te gjitha i harroj😇🍯

 • doire aintu

  doire aintu

  8 giorni fa

  Po sje bre veq ty🤔

 • Nurie Muça
  Nurie Muça9 giorni fa

  Zeri yt i embel,si qershi Me ben te ndihem me mire😘💖💜 YLLI THE BEST 😙🎶

 • mikea hiooi
  mikea hiooi9 giorni fa

  O ylllll kur do besh nje kenge happy mor djal se ngele vtm me kenge qe trg vuajtjen e dashnis 😀💞👏👏👏

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  4 giorni fa

  Me Ben s... Plliz☺

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu11 giorni fa

  Te them te verteten per ty o ylli nuk fo genjeja kurr .Un quhem klaudja jam nje fansa jote e marr e ke iden qe jam zen me kushutinjte per ty por ja vlen.te

 • blerim bardhi
  blerim bardhi11 giorni fa

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Enid Xhaferi
  Enid Xhaferi11 giorni fa

  Une e di çfare Yll Limani ka shtu...disa kile 😁

 • Ester Xhoel
  Ester Xhoel11 giorni fa

  💜💜🌸🌸

 • seiom jvony
  seiom jvony11 giorni fa

  Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

 • ilda cangu

  ilda cangu

  11 giorni fa

  I am sorry why did you copy my comment

 • cutE &cutE
  cutE &cutE12 giorni fa

  Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.

 • yuoop noke

  yuoop noke

  10 giorni fa

  O sa e bkr kenga yll je

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa12 giorni fa

  Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

 • yuoop noke

  yuoop noke

  10 giorni fa

  Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖

 • yuoop noke
  yuoop noke12 giorni fa

  Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

 • ilda cangu

  ilda cangu

  11 giorni fa

  I am sorry why did you copy my comment?

 • Fatos Sulo
  Fatos Sulo13 giorni fa

  Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

 • seiom jvony

  seiom jvony

  11 giorni fa

  🙈🙈🙈🙈🙈

 • Elio ambra
  Elio ambra13 giorni fa

  SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  12 giorni fa

  😘😘😘😚😚

 • blerim bardhi
  blerim bardhi13 giorni fa

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Algira Hajrulla
  Algira Hajrulla13 giorni fa

  Ylli qe qkelqen me shum ne qiell 🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Imrane Rrustemi
  Imrane Rrustemi14 giorni fa

  Po sje bre veq ty🤔

 • kirsheta kirsheta
  kirsheta kirsheta14 giorni fa

  Love it ❤️

 • J-kup
  J-kup14 giorni fa

  nice

 • Amanda Jushi
  Amanda Jushi14 giorni fa

  O jet ti

 • ꕥఌ Rovena ఌꕥ
  ꕥఌ Rovena ఌꕥ14 giorni fa

  Kur të pyesin për mu 😌 Ça ki me hek ça ki me shtu? 🤔 A ki me rrejt? 😛 Ti ti ki me rrejt 😤

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  4 giorni fa

  @yuoop noke me Ben s....pllizz

 • ꕥఌ Rovena ఌꕥ

  ꕥఌ Rovena ఌꕥ

  12 giorni fa

  @yuoop noke E vërtet 🙂

 • yuoop noke

  yuoop noke

  12 giorni fa

  Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

 • Ergisa Elezi
  Ergisa Elezi14 giorni fa

  😍❤️

 • Xhulo Bera
  Xhulo Bera14 giorni fa

  Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖

 • Florjan Pata
  Florjan Pata15 giorni fa

  O sa e bkr kenga yll je

 • Eri Velia
  Eri Velia15 giorni fa

  o yll je yll fare kush mendo kshu hit kenget e tua bravoo

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  4 giorni fa

  Mr Ben s....plliz

 • lule lulee
  lule lulee15 giorni fa

  Ma vdiqet me kto keng

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  4 giorni fa

  Me Ben s.....plliz

 • lule lulee
  lule lulee15 giorni fa

  🙈🙈🙈🙈🙈

 • elizabeta thaqi
  elizabeta thaqi15 giorni fa

  😘😘😘😚😚

 • elizabeta thaqi
  elizabeta thaqi15 giorni fa

  Yll limani shum të dua

 • Erjola Ibi
  Erjola Ibi15 giorni fa

  Bravo je yll i vërtet 😍😍

 • miri miri
  miri miri16 giorni fa

  🌹🌹. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Armida 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹. Vllaca 🌹🌹.🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Kur te pyesin per mu qa ki me hek qa ki me shtu a ki me rrejjjt

 • Fjona Shaho
  Fjona Shaho16 giorni fa

  Vidioklipi shum nice .

 • M. Morina
  M. Morina16 giorni fa

  Krejt do qesi kanga te lodhta i qete KY!

 • Jona Jonajona
  Jona Jonajona16 giorni fa

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩😘🤩😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘love yll linani e ke zonin sum te bukur🤩🤩

 • abbsnn cose
  abbsnn cose16 giorni fa

  Bravo yll Je një artist i mrekullueshëm Ky do të jetë hiti jot i rradhes

 • Bensu Soral
  Bensu Soral16 giorni fa

  Sa i vecante eshte Yll_Limani shume pak kengetare dhe shume pak kenge kane origjinalitet! Te gjithe ata qe vuajne nga dashnia e kuptojne. Yll suksese zmr!

 • Lyricsss
  Lyricsss16 giorni fa

  Kur t pyesin per mu Ca ki me hek ca ki me shtu❤💙

 • Elis Coku
  Elis Coku16 giorni fa

  Yll ke emrin yllje vete🥰🥰

 • babygirl 2021
  babygirl 202116 giorni fa

  Kjo kenge me jep Argjentina ramosaj vibe do ishte bukur te kishin nje bashkpunim bashk❤❤❤🔥🔥🔥

 • Bleta TV
  Bleta TV17 giorni fa

  Ylli nuk zhgënjen asnjeher! Bravo👏👏👏

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  4 giorni fa

  Me Ben s.....plliz

 • Petrit Petrit
  Petrit Petrit17 giorni fa

  Mimiri ylli liman

 • B A
  B A17 giorni fa

  0:51kon ki me thirr nëse jo mu kon ki me dashtë nëse jo mu 😍

 • Raima Ismaili
  Raima Ismaili17 giorni fa

  😍😍😍😍😍

 • Giulia giuliana
  Giulia giuliana17 giorni fa

  Brvvvvvv ky versjon është përfekt duhesh ky ndryshim 🤩🤩🤩

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  4 giorni fa

  Me Ben s....plliz

 • Ilire Demaj
  Ilire Demaj17 giorni fa

  Kenget te cilat po i kendon edhe kjo e te tjerat jane te mrekullueshme.Jeni nje kengetare i papare qe sot ne muziken soul eshte veshtire te gjindet sepse te tjeret kendojne per komercializem.Te te rrosh njeqinde vite.❤️

 • REXHEPAJ FLAMUR
  REXHEPAJ FLAMUR17 giorni fa

  👍👍

 • Sara Moccia
  Sara Moccia17 giorni fa

  Vabbè grande cambia grande

 • Sara Moccia
  Sara Moccia17 giorni fa

  La tua mamma dal medico cambiate Adda No io questo perché sorridi la vita Un amico così mi hai trovato tanti amici di tutti Non ci dicono male tu no sono sicura di questo periodo lettura di non è vero

 • Esmeralda Kaci
  Esmeralda Kaci17 giorni fa

  Hajd shko pra gjej ma mire 👋

 • Bora Ahmet
  Bora Ahmet18 giorni fa

  ⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Jella Ensar
  Jella Ensar18 giorni fa

  Kur me pyesin per ty u them se je ma i miri a e kuptove tani💙👑

 • Era Cuka
  Era Cuka18 giorni fa

  Super 😍😍😍❤💓😙😙🌟

 • Anita Cela
  Anita Cela18 giorni fa

  Super 👏👏

 • Seveljana Mushi
  Seveljana Mushi18 giorni fa

  Super super keng , bravo ylli vazhdo keshtu...

 • AJLA AKI
  AJLA AKI18 giorni fa

  Te dua shumë 💗✌️

 • Endi Malke
  Endi Malke18 giorni fa

  Kryevepra te vuajtjes ben ti o vlla kengetar si ti u shtofshin o zoot artist si ti I duhen vendit

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  4 giorni fa

  Me Ben s.... Plliz

 • Lene Stenaj
  Lene Stenaj18 giorni fa

  Super keng bossi e super kengetar asht nish 💞💞💞💞❤❤❤❤❤😍😍😍🤩🤩🤩😘😘

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  4 giorni fa

  Me Ben s.... Plliz

 • Tatlim_0
  Tatlim_018 giorni fa

  Mer zot cjan kta rob kshu kopjac fare 😏😏😏😏😏 Bon butrinti nji kong m'ke rrejt shko kopjon ky a mke rrejt😒KOPJAC😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

 • Ylli Ramadani
  Ylli Ramadani18 giorni fa

  O zot,shpirt😘😘❤🎼🎼🤗🤗🥰😘😘

 • Ylli Ramadani

  Ylli Ramadani

  15 giorni fa

  @Yllza Ramadani Jo jo mos u tut ti.😜🤪🤪

 • Yllza Ramadani

  Yllza Ramadani

  16 giorni fa

  Cka ki ??Mos vdiqe😂😂

 • Sindi Xhelilaj
  Sindi Xhelilaj18 giorni fa

  😍😍😍

 • Gruddy
  Gruddy18 giorni fa

  Ay theweeknd wanna be 💀

 • Arnesa Gashi
  Arnesa Gashi19 giorni fa

  ❤️❤️

 • Klea Hoxhaj
  Klea Hoxhaj19 giorni fa

  Je i mrekullueshem.❤❤❤❤

 • Elton Burgu
  Elton Burgu19 giorni fa

  Bukur.

 • Elton Burgu

  Elton Burgu

  19 giorni fa

  MELISA.

 • Val hurricane
  Val hurricane19 giorni fa

  Si text femiesh ne clas te pare🤣🤣🤣🤣

 • Florind Berisha
  Florind Berisha19 giorni fa

  shum e bukur👏👌❤️

 • Tuana Maxhuni
  Tuana Maxhuni19 giorni fa

  🤙😍

 • The Last Lyrics
  The Last Lyrics19 giorni fa

  Ramadan Mubarak yll limani 🤗🥰

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  4 giorni fa

  Me Ben s..... Plliz

 • Ylli limani
  Ylli limani19 giorni fa

  Super kenge 🔥 Ylli nxjerr hite si gjithmone🤗

 • Ylli limani

  Ylli limani

  19 giorni fa

  🤒

 • Armjona Tashi
  Armjona Tashi19 giorni fa

  Super kenge sic ka emrin eshte ⭐⭐

 • Blerand Qamili
  Blerand Qamili19 giorni fa

  Kejt mut e ke bo me qato voice efekt a qa jan 🤷‍♂️ zanin e ki perfect me zor e prish 🤷‍♂️❤🔥

 • Ola Lamajj
  Ola Lamajj19 giorni fa

  Aww🥰😍😍

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  4 giorni fa

  Me Ben s...plliz

 • Qendresa Braha
  Qendresa Braha19 giorni fa

  Krejt Po rrejn kapak 🤷🏻‍♀️

 • Qendresa Braha

  Qendresa Braha

  16 giorni fa

  @Skenda 1234 eh jeta :)

 • Skenda 1234

  Skenda 1234

  18 giorni fa

  DIKUSH KAPAK DiKUSH TENGJERE UNË JO

 • Jella Ensar
  Jella Ensar19 giorni fa

  Qisaj kange ja kisha vu emnin *KUDO BASHK*💙😇💫

 • Ylli Ramadani
  Ylli Ramadani19 giorni fa

  😘😘😘😘😘😘🥰🤗

 • Jella Ensar
  Jella Ensar19 giorni fa

  Te lumtë ylli je kengetari dhe kompozitori ma i mir shqiptar te duuua💜💙

 • Eyona Toska
  Eyona Toska19 giorni fa

  Shume kenge e bukur edhe vidioklipi superrr ❤️❤️

Il prossimo