Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

Intrattenimento

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITfun Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti

 • Anxhela Hoxha
  Anxhela Hoxha3 giorni fa

  Sara eshte mesuar ti fusin krahin qe ne fillim ndaj u mrz 😂

 • SHQIPE752
  SHQIPE7523 giorni fa

  Ore antonela prostitutka e italis po shet mend popullit shqiptar xero edukat po edhe sikur miliona lek te me japin nuk do te lejoja te shes veten per fam e per lek

 • saliji merxhan
  saliji merxhan4 giorni fa

  Ma kuçka femra se Sara dhe Antonela Jasmini nuk me kan pare syt kurre aq te poshtra qe ofendojne djemt pa ndale arrogante idijote 🤮🤮🤮 rrugaçe pa pik edukate

 • Ca bere Mir vlla
  Ca bere Mir vlla5 giorni fa

  Karabaxhella

 • Ajnishah Rexhepi
  Ajnishah Rexhepi6 giorni fa

  Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣

 • Nertil Tili
  Nertil Tili6 giorni fa

  Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.

 • Sadije Coli
  Sadije Coli7 giorni fa

  P

 • Fation Agaraj
  Fation Agaraj8 giorni fa

  Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...

 • Fation Agaraj
  Fation Agaraj8 giorni fa

  Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!

 • Fation Agaraj
  Fation Agaraj8 giorni fa

  Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.

 • Altinë Hyseni
  Altinë Hyseni8 giorni fa

  21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen

 • D. H
  D. H8 giorni fa

  Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes

 • Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi8 giorni fa

  uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen

 • Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi8 giorni fa

  bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • xhensila sulaj
  xhensila sulaj8 giorni fa

  ylli geljani

 • xhani ibershimi
  xhani ibershimi9 giorni fa

  Edhe une boks baj edhe shenja kam

 • Ina
  Ina9 giorni fa

  Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela

 • Loris Maliqi
  Loris Maliqi9 giorni fa

  Te ha blerimi hahahahah

 • Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza9 giorni fa

  Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !

 • Bes Bau
  Bes Bau9 giorni fa

  GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍

 • Travel with ANNA
  Travel with ANNA9 giorni fa

  itfun.info/mine/isdpnKCdspfKg3g/video.html

 • Linda Jeta
  Linda Jeta10 giorni fa

  Giljani 💥👏

 • Mirvete Doda
  Mirvete Doda10 giorni fa

  Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏

 • Piera Matteoni
  Piera Matteoni10 giorni fa

  1

 • Piera Matteoni
  Piera Matteoni10 giorni fa

  O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke

 • Leila Kopshti
  Leila Kopshti10 giorni fa

  👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏

 • Tiktok Official
  Tiktok Official10 giorni fa

  Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂

 • Albert Mince
  Albert Mince10 giorni fa

  Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂

 • Νίκος Γαλαίος
  Νίκος Γαλαίος10 giorni fa

  O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Laura Kasemi
  Laura Kasemi10 giorni fa

  O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...

 • Liridon Stublla
  Liridon Stublla10 giorni fa

  Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal

 • Ansel Ansel
  Ansel Ansel10 giorni fa

  Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Leda Rouka
  Leda Rouka10 giorni fa

  A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑

 • Franceska Kovaci
  Franceska Kovaci10 giorni fa

  Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra

 • Mer Vaa
  Mer Vaa10 giorni fa

  54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit

 • apollonia fier
  apollonia fier10 giorni fa

  Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella

 • Food For the soul
  Food For the soul10 giorni fa

  Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!

 • Ervin Kacoli
  Ervin Kacoli10 giorni fa

  Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41

 • Majlinda Koci
  Majlinda Koci10 giorni fa

  itfun.info/mine/cpOHu5p92mnciHg/video.html

 • Orhan Veapi
  Orhan Veapi10 giorni fa

  Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!

 • Lindita Azemi
  Lindita Azemi10 giorni fa

  Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket

 • Lala Mimi
  Lala Mimi10 giorni fa

  Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave

 • Genis Alija
  Genis Alija10 giorni fa

  Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏

 • Naim Kica
  Naim Kica10 giorni fa

  Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj

 • The Joker
  The Joker10 giorni fa

  18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan

 • 123
  12310 giorni fa

  Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍

 • Ihedina Basha
  Ihedina Basha10 giorni fa

  Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen

 • Eneida Gjeka
  Eneida Gjeka10 giorni fa

  Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda

 • Andreas Shqipetar
  Andreas Shqipetar10 giorni fa

  Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮

 • Davidoff667king
  Davidoff667king10 giorni fa

  na keni ca trapin me ket perla shopin

 • valdet ademi
  valdet ademi11 giorni fa

  Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣

 • Fire Boy
  Fire Boy11 giorni fa

  Princi te lumte goja!

 • Blerim Mazreku
  Blerim Mazreku11 giorni fa

  Antonela shko pastro ne Itali

 • Eri
  Eri11 giorni fa

  Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.

 • M F
  M F11 giorni fa

  Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje

 • MONIKA KOS
  MONIKA KOS11 giorni fa

  Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles

 • MONIKA KOS
  MONIKA KOS11 giorni fa

  Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin

 • MONIKA KOS
  MONIKA KOS11 giorni fa

  Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten

 • Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu11 giorni fa

  O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit

 • Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu11 giorni fa

  Bravoooooooo Gilian

 • Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu11 giorni fa

  Bravoooooooo Arian Konomi

 • Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu11 giorni fa

  Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !

 • Erdi Inihash
  Erdi Inihash11 giorni fa

  Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.

 • Alex Smith Smith
  Alex Smith Smith11 giorni fa

  U ka dalë boja ,thjesht skenar

 • Gonn Berd
  Gonn Berd11 giorni fa

  Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin

 • Rovena Gusho
  Rovena Gusho11 giorni fa

  Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite

 • B13 Team
  B13 Team11 giorni fa

  Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan

 • Lori Vojko
  Lori Vojko11 giorni fa

  HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH

 • Mergim Gashi
  Mergim Gashi11 giorni fa

  Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???

 • Lorisjana Kaloti
  Lorisjana Kaloti11 giorni fa

  Oooo idiote femer ooo antolela

 • Adelina Coka
  Adelina Coka11 giorni fa

  Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑

 • Bunajmin Shabani
  Bunajmin Shabani11 giorni fa

  Bravo Rinian

 • Goca Shqipetare
  Goca Shqipetare11 giorni fa

  Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Goca Shqipetare
  Goca Shqipetare11 giorni fa

  Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore

 • Kica Nebi
  Kica Nebi11 giorni fa

  Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏

 • leonida ajazi
  leonida ajazi11 giorni fa

  Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂

 • Fatjon Coli
  Fatjon Coli11 giorni fa

  Ato 3 goca po e prishin emisjonin

 • Fatjon Coli
  Fatjon Coli11 giorni fa

  Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq

 • Μαρια Μετα
  Μαρια Μετα11 giorni fa

  ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢

 • Klevin Resuli
  Klevin Resuli11 giorni fa

  Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀

 • Erlind Elezaj
  Erlind Elezaj11 giorni fa

  55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash

 • S P
  S P11 giorni fa

  E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha

 • Najsi Boraku
  Najsi Boraku11 giorni fa

  👍🏻

 • Erlind Elezaj
  Erlind Elezaj11 giorni fa

  Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir

 • Sy Kaltri
  Sy Kaltri11 giorni fa

  Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣

 • OSI Moeller
  OSI Moeller11 giorni fa

  Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Kujtim Krasniqi
  Kujtim Krasniqi11 giorni fa

  Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri

 • Θωμα Κονδιλι
  Θωμα Κονδιλι11 giorni fa

  E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.

 • S P
  S P11 giorni fa

  Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...

 • OSI Moeller
  OSI Moeller11 giorni fa

  O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂

 • Epabazuar
  Epabazuar11 giorni fa

  Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu

 • Epabazuar

  Epabazuar

  11 giorni fa

  Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa

 • Alexa Kasa
  Alexa Kasa11 giorni fa

  Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂

 • Background video SK
  Background video SK11 giorni fa

  Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈

 • tsiou tsiou
  tsiou tsiou11 giorni fa

  Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute

 • blina k
  blina k11 giorni fa

  Princi bravooooooo

 • Kristi Grizhaj
  Kristi Grizhaj11 giorni fa

  Bravo Riniani...

 • Daniela Daniela Pana
  Daniela Daniela Pana11 giorni fa

  Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit

 • ariela elmazi
  ariela elmazi11 giorni fa

  Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.

 • Muja Curri
  Muja Curri11 giorni fa

  Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt

 • Ritvan Rrapi
  Ritvan Rrapi11 giorni fa

  Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.

Il prossimo