Getinjo - Pare

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Video : Noar Krasniqi
Instrumental: PlugBeats
Getinjo - Pare


Commenti

 • Danjel Sheta
  Danjel Sheta3 giorni fa

  Te lumte parja me e keqja si familja dhe zoti mat mirt

 • Irdi Hodaj
  Irdi Hodaj8 giorni fa

  Kjo kenge meriton Oscar 👏👏👏

 • A TV
  A TV10 giorni fa

  RRESPEKTE NGA KOSOVA

 • Tungatjetajuj
  Tungatjetajuj10 giorni fa

  Pse sosht nspotify kjo perl ?

 • Denis Kavaja
  Denis Kavaja11 giorni fa

  Hallall shok

 • Samche Imeri
  Samche Imeri13 giorni fa

  Getinjo few years earlyer Aedin sa shum t dua oj moj pare..

 • gaz veliqi
  gaz veliqi13 giorni fa

  Mesazh shum imir

 • Lusilavicishta
  Lusilavicishta17 giorni fa

  Super❤️👁👄😭

 • Lukas Llukas
  Lukas Llukas17 giorni fa

  Ti je gjigand

 • Bossi Droges
  Bossi Droges18 giorni fa

  Kte keng duhet ta degjoj pronari im😭

 • Alban 40
  Alban 4018 giorni fa

  Ama vet me s klas

 • Leon Art
  Leon Art19 giorni fa

  2PAC SHQIPTAR

 • Qemal Uku
  Qemal Uku21 giorno fa

  super kenge,me vjen keq qe esht e nenvlersuar

 • MaLA
  MaLA23 giorni fa

  Realitet e pares 💪🏻👊🏻

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE23 giorni fa

  Po hyri paria ne mes ka mbaru cdo gje..

 • Ylli Kola
  Ylli Kola24 giorni fa

  Bravo getting parka back giti faret

 • Tony hesapi
  Tony hesapi26 giorni fa

  Hallall getinjo I ke ra kokes ai leku poshter ka mor ne qaf gjith planetin

 • ARtty high
  ARtty high26 giorni fa

  Mos mkallxo ti mu per pare kur je tu vozit E class, edhe ore ma t shtrejt se E classa

 • Lyrics Bobi
  Lyrics Bobi27 giorni fa

  Brravo Geti te lumte me kete kenge i meriton 100M like♥️

 • salsanoofficial
  salsanoofficial27 giorni fa

  Shume e forte kjo kange shume e vertet super shume fjale tforta 🔥

 • aclacl
  aclacl28 giorni fa

  Getinjo meriton vendin e Parë

 • ele ktrical
  ele ktrical29 giorni fa

  legjend ka me ngel geti

 • Albjon Maklekaj
  Albjon Maklekaj29 giorni fa

  Kinh

 • frenk valley
  frenk valleyMese fa

  parja, sex, dhe fame jan deshira qe njeriu duhet ti kotrolloj.. controll your self dont give too lust.

 • Albert Gabriel
  Albert GabrielMese fa

  👑👑👑👑💸💸💸💸👑👑👑👑

 • Kristian Prendi
  Kristian PrendiMese fa

  🔥🔥🔥🔥🤘🤘🤘🤘🤘🤘

 • Valmir Bukoshi
  Valmir BukoshiMese fa

  Roman me 2000faqe ne 3 Minuta. 🙌🙌🙌

 • Edmond Dedvukaj
  Edmond DedvukajMese fa

  Prej ksaj kang qe se ke ba per pare, tka dal ma e bukur se krejt ato komercialet (opinioni jem) rrespekt

 • mmpj twod
  mmpj twodMese fa

  I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

 • Kebab Trailer
  Kebab TrailerMese fa

  Parja left the chat

 • Bobiras G
  Bobiras GMese fa

  PARJA LEFT THE CHAT....

 • Le Lui
  Le LuiMese fa

  Je i madhë Gentinjo 🤝 🇦🇱

 • NOTHING
  NOTHINGMese fa

  Schum fort amo hiq se paske mixu bro

 • Shpresa Hyseni
  Shpresa HyseniMese fa

  Duhet ta degjojne 7.7 miliard banoret e botes. Eshte marre si ka kaq pak klikime me nje mesazh gjigand qe mban nen vete. Te lumte Gentinjo 👏👏👏

 • doliio volay

  doliio volay

  Mese fa

  shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...

 • Badalli Nuhi Nuhi
  Badalli Nuhi NuhiMese fa

  Getinijo sakatinjo

 • noizy noizy
  noizy noizyMese fa

  te lumte goja o vlla e ke qa kte keng 🙌

 • Laco Laco
  Laco LacoMese fa

  Rrespekte vlla po ban hip hop bravo❤👌 Bravo edhe per kangen 👌🙏

 • Gabriell Koci
  Gabriell KociMese fa

  Thojna Zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti fare Parën nuk e boni Zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti ! #BravoGetinjo je nr 1 e veq kush lodhet me bo muzik ne 2021 se kjo keng eshte dhe do mbetet Hit 👍👌

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Mese fa

  Ata qe kan ber disslike u ka djeg pak😂😂

 • NewWorld
  NewWorldMese fa

  super tekst,realitet i goditur ,urime per kete teks

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioovMese fa

  Defenitivisht 👏👏👏👏👍

 • Axh3r A
  Axh3r AMese fa

  edhe lapsit i vjen marre kur e kap Geti ndore..se mendon se seshte i denje per fjalet e kti mjeshtri

 • Zyrafete Kadrijaj
  Zyrafete KadrijajMese fa

  Shum tekst i vertet per kohen e parshtashme

 • ema art
  ema artMese fa

  o njerz lutnu per zot ta kem shneten familjen mes kqyrni me prek havajen me dor knaqnu me qata qe e keni elhamdulah i zotit tjemi te knaqur me ti me qat rrisk qe najke dhan mes ta keqpordormi ta kthejm shpinet ty familjes amin inshalla

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Mese fa

  Bkr

 • ema art
  ema artMese fa

  Rrespekt vlla keng me shum domethanje

 • D N
  D NMese fa

  Po dalim nbitcoina krejt qr mos po bahet ma mire

 • bb4live inter
  bb4live interMese fa

  Parja tshtini me menu se je tu knaq po kurr su knaqe..kjo ishte fjala.ma.kuptimplot e tan kanges rrespekt

 • Mr. Man
  Mr. ManMese fa

  shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...

 • Alberta Dodaj
  Alberta DodajMese fa

  Getinjo 4years ago realizon kengen: O moj pare, duke I shprehur dashurine😂 Tani diss me kete 🥴🥴😬 Ndaje mendjen vella ben apo sben😜

 • Lejla Lejla
  Lejla LejlaMese fa

  👏👏👏

 • Lejla Lejla
  Lejla LejlaMese fa

  👏👏👏

 • Alfa Brooklyn
  Alfa BrooklynMese fa

  E ki myt krejt ket beat KING!!!!!

 • Vesel Albooz
  Vesel AlboozMese fa

  Fakte 💯

 • ToniSadiku
  ToniSadikuMese fa

  Kurgjo kunder kerkuj ama mos t qet muzika as 1 artist GETINJO e ka mshel per si vjet

 • Albanian UK
  Albanian UKMese fa

  A din sa shum te du o moj pare o moj pare Tash kundra pares E le ba paren ti bac. Pa pare ste jep kerkush rendsi

 • Luan Keraku
  Luan KerakuMese fa

  Ked e Verdetë është gedo😔🥺🤍👑🪐

 • des ist
  des istMese fa

  Getinjo Sot: parja tfliq Getinjo para pak vite: oh Sa shum te dua oh moj pare Kerkush nuk e mer qesi budall serioz

 • Meriton Kuchi

  Meriton Kuchi

  Mese fa

  Po nuk o to thon mos boni pare mesazhi o me pare ndryshoje jeten jo veten o stahor ti qifsha trut e peshkit qe i paske

 • Elisa_ tayna
  Elisa_ taynaMese fa

  Bkr

 • Florent Rexhepi
  Florent RexhepiMese fa

  geti : a edin sa shum te dua o moj pare

 • Bruna Malaj
  Bruna MalajMese fa

  Super text

 • Bruna Malaj
  Bruna MalajMese fa

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • John
  JohnMese fa

  Super kenge. 😍 Dhe ska dit qe se dëgjoj ket këngë 😍❤️ . Dhe. Mezi po pres të dali ne stori e ista dhe fb si këngë 😍

 • caush boduri
  caush boduriMese fa

  Nje mesazh me nje te verterte e hidhur👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • GILI - VI
  GILI - VIMese fa

  Histori e vertet me fakT🙏🙏🙏💪💪🇦🇱

 • Jorgen Tresa
  Jorgen TresaMese fa

  O djeg🔥

 • Valentin Pergjoka
  Valentin PergjokaMese fa

  E ke myt vlla...qa na bani kjo pare i bani tgjitha kto qe thua ti edhe ma shume

 • mikea hiooi
  mikea hiooiMese fa

  Kjo kenge eshte me plote kuptimin e fjales "ART"

 • Oznek Official
  Oznek OfficialMese fa

  feat with Doza mc

 • pashk sokoli
  pashk sokoliMese fa

  gang mat mir bot nuk kam ni ma shum po sillet parja sesa globi

 • Besnik Hebibi
  Besnik HebibiMese fa

  Kush eka bo dislike ja qifsha 12 mi nana

 • Orest Kubolli
  Orest KubolliMese fa

  Iku UNIKKATILI erdhi GETINJO

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  Mese fa

  1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real

 • berat beluli
  berat beluliMese fa

  Shum e vertet realitetin eke than bravo

 • miko foin
  miko foinMese fa

  Amazing song 👏

 • fitim haziri
  fitim haziriMese fa

  bravo getinjo shum te fort e paske bo qit muzik

 • Kastriot Tërvoli
  Kastriot TërvoliMese fa

  Keng me kuptim zmra

 • Jul Kind
  Jul KindMese fa

  Respekt. Je I madh. E vertet. Kush ka pare

 • Ismail Qemali
  Ismail QemaliMese fa

  Wow! Nuk degjova as nje fjal te pavertet, vetem realitetin 👏👏😥

 • miko foin

  miko foin

  Mese fa

  Halla koft

 • MilimetriOfficial S-14
  MilimetriOfficial S-14Mese fa

  hallall per kto fjal e ishalla i thirrin menjes SHQIPTART me rrespektu njoni tjetrin ma shum se me e vra se na hongri dreqi ne shqiptarve tu vra per pare

 • XArdian
  XArdianMese fa

  Respekt kerjt

 • sokin jon
  sokin jonMese fa

  REAL TALK👏

 • Albin Etemi
  Albin EtemiMese fa

  A osh qeky qaj qe thojke a e din sa shum te dua o moj pare - per ty krejt tzezat i boj 🤐🤷‍♂️

 • MyidolRikiS

  MyidolRikiS

  Mese fa

  Ktu nuk ka thon qe nuk e don paren, po thjesht që se qka po t'shtin me bo për pare..

 • erkida mh
  erkida mhMese fa

  😑pa pare ti sdo e kishe nxjerr kengen

 • gioyu comi
  gioyu comiMese fa

  Melisa:1 dit 1.2 m Getinjo:1 dit 300 k Kshu vlersohen artistet e vertet ☹💔

 • Faby Sel
  Faby SelMese fa

  1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real

 • sokin jon

  sokin jon

  Mese fa

  👐 super broo

 • Elvis Shijaku
  Elvis ShijakuMese fa

  Big shaq-chicken shop ... super mix ke ba 👏👏👏@getinjo 👑

 • deep hause
  deep hauseMese fa

  Njeriu teksteve me i madhi

 • Ledi Ledi1
  Ledi Ledi1Mese fa

  Nuk din me ngju keng shqiptaret kjo esht super geng

 • Ledi Ledi1

  Ledi Ledi1

  Mese fa

  @gioyu comi o yll

 • gioyu comi

  gioyu comi

  Mese fa

  A e din sa shum te dua o moj pareee ???

 • Arlind Vishaj
  Arlind VishajMese fa

  Kno ti kno

 • I am shkodran albanian
  I am shkodran albanianMese fa

  E ke nje bravo asnje fjale qe e ke then ste bie ne tok ky esht realitet dhe pse ti e ke perkthy ne keng dhe nje her bravoo te qoft je njeri nga rap artistat ma te mir

 • Sadije Bunjaku
  Sadije BunjakuMese fa

  Halla koft

 • Gerta Begaj
  Gerta BegajMese fa

  Super mesazh super tekst 👏👏

 • King Balû
  King BalûMese fa

  King Je 👑👑👑🙏

 • leart dauti
  leart dautiMese fa

  Yeah E vërtetë, parën e dojna kejt Amo parja Nejse spo foli, [?] Yeah, yeah [Verse 1] Thojna zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti t'fare Parën nuk e boni zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti E për pare t'don i joti, t'don femra, t'don shoki Me pare i padituni bohet ma i forti Parja ka vler edhe nese e mlon llomi Ma shum po sillet parja sot, sesa globi Çka skom bo për pare po e di që osht e keqe Parja m'shtini me nejt me njerz që i kom bezvesе Parja t'shtini me shti shumë drog nëpër kese Parja t'shtini mе prish vetën, me ja ngul tjerve Parja t'shtini mu bo nervoz e mi bërtit nanës Parja t'shtini mu bo pis me ja kthy fjalën babës Parja t'shtini mos me ja dit vlerën asni vajzës Ti bon qadush për pare nuk e ki pikën e marrës Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a po e kuptoni? Ferri o ntok, njeri parja e pruni (Yeah, yeah) [Verse 2] E spo di ku me ja nis sa tkqija i boni parja Parja osht arsyja pse dikun nodh percarja Mes gjakut, fisit, shoqnis u thyn ligjet Parja hini n'mes e qiti njerin prej kikës Parja t'shtini ty mu bo shpiun me shti llafe Parja t'shtini mu bo mut me hangër mut pa fakte Parja t'shtini me bo luft me harru fjalën "paqe" Parja t'shtini me menu që je tu u knaq po kurr su knaqe Parja t'shtini me mar n'qaf njerin mos me lon t'qet Miliona pare lojn miliona njerz pa jet Kur ta kshyrsh osh veq ni flet, shit E për kët flet o njeri jeta u shit Lumturia, u fik, dashnia u shtyp Mjalta u bo guri, u shëndrru n'kryp S'ka lidhje ku beson, n'xhami ose n'kryq Parja tka bo me harru kush o Zoti yt Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni

 • Nafi Qovanaj
  Nafi QovanajMese fa

  SHUM RESPEKT PER GENTINJON SHUM PE NDEGJOJ KANGEN BRAVO TE LUMT

 • Violeta Rangjelovikj
  Violeta RangjelovikjMese fa

  Shummm real njeri je

 • Violeta Rangjelovikj
  Violeta RangjelovikjMese fa

  Zemerrr jeee

 • Violeta Rangjelovikj
  Violeta RangjelovikjMese fa

  Bravo geti

 • Trimi Bytyqi
  Trimi BytyqiMese fa

  👐 super broo

 • malvina abdiu
  malvina abdiuMese fa

  Another level ⬆️

 • abbsnn cose
  abbsnn coseMese fa

  I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

 • Leonit Berisha
  Leonit BerishaMese fa

  A e din sa shum te dua o moj pareee ???

Il prossimo