Engjellusha Salihu - Kunatat

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​​

Follow Engjellusha Salihu on…
IG: engjellusha...

© \u0026 ℗ Engjellusha Salihu \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Commenti

 • Lori Deda
  Lori Deda4 giorni fa

  Nje keng plot vertetsi. Unë me Nusen e vellait tim jam si dy ♥️♥️🙏

 • Dani Asani
  Dani Asani6 giorni fa

  haaaa bash kunata don

 • Flamur Deliu
  Flamur Deliu9 giorni fa

  Poj tybe jan gzu per ty qe jav hjek bordhokun se met marr perqef tybe si ishin gzu....

 • Une Jam un
  Une Jam un10 giorni fa

  Kret familja paska marr pjes hahaha 😂😂😂🤦‍♀️ Pse si murrt kret kojshit.

 • aola wili
  aola wili11 giorni fa

  Oo loqk je bee te duaa shummm♥♥♥

 • Florinda Amelia
  Florinda Amelia11 giorni fa

  Pervec burrit kunetërit harroj qe te duan sido ti mbash amane

 • B. M.
  B. M.11 giorni fa

  Si muzika ashtu kendimi i këges shum bukur vetem suksese te uroj engji

 • Merita Gjergjaj
  Merita Gjergjaj13 giorni fa

  Kenge shume e bukur, por as nje Pik seshte e vertet.

 • doliio volay
  doliio volay14 giorni fa

  🥰👏

 • niddg viiut
  niddg viiut14 giorni fa

  Veq intersi i man kunatat se rrall e hiq ska kunata qe kaloin mirr

 • Arlinda Azemi
  Arlinda Azemi15 giorni fa

  Pick me Girl

 • miko foin
  miko foin16 giorni fa

  Keshtu kengesh sduhet me kendu fare se veq se rena jan se sesh tu te desh kur kunata te behe dy bot bashk vesh rena jan

 • doire aintu
  doire aintu17 giorni fa

  Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤

 • doliio volay

  doliio volay

  14 giorni fa

  Kishte qene rren ky muhabet

 • Bor�bardha Islami
  Bor�bardha Islami18 giorni fa

  Ishalla mqellojn edhe mu qeshtu kunatat😂🤦‍♀️

 • Mire Marke
  Mire Marke18 giorni fa

  Valla ka motra sat dush si nuk dun me pa vllaun mir veq hajt kenga mir

 • Alba Haxhidauti
  Alba Haxhidauti18 giorni fa

  Engjellushe fustani po te rine per bukuri

 • Edmond Melani
  Edmond Melani19 giorni fa

  Vet se kapen per flokshe 😂😂😂😂

 • Qazimi
  Qazimi19 giorni fa

  Kur thojne nusja si mbretreshë Ja boj Kafen une toj keshë Kur thojne nusja si llukom Une idu hala ma shummë 💕(×2)

 • Kamberi Hisnije
  Kamberi Hisnije19 giorni fa

  Po e vertet ashtu si thoni ju motra ne komente disa por kur mos ndalo se respektuari se ajo qe ka respekt per tjerat kurr zoti se humbe se vertet ka njerez te tille qe ta humbin te miren por ☝️zoti nuk harron ai vonon por kurr ste harron un po flas prej pervojes time pra vazhdoni ju tutje se respektuari ai qe ka kultur ka respekt prandsj ket te mire qe kemi mos ta humbim e sa i perket kengtares se re shum e lezetshme dhe keng shum e mire per tu degjuar klm gjitha motrat 👌🤲☝️

 • Arjeta Fejzuli
  Arjeta Fejzuli19 giorni fa

  me ni kafe dita nis me kunata jom hujdis si me motra muhabbet njona tjt bojm hizmet knaqa vjehra tu na pa si kur shoqe jemi ba po ju bohet qefi shum qe kan marr nuse si un kur thojn nusja si mbretresh jau boj kafen un tu kesh kur thojn nusja si llokum' un i du hala ma shum mkan ble lira mkan ble ar me duvak e fustan tbardh diten nshpi o kur mkan pru kunatat per mu jan gzu nshtat mahalla mkan livdu nusja shpin na ka hjeshu ku ka moter nket dynja vllaun mir qe sdon me pa kur thojn nusja si mbretresh jau boj kafen un tu kesh kur thojn nusja si llokum' un i du hala ma shum

 • Neat Xheladini
  Neat Xheladini19 giorni fa

  (Legend),,metem"👍

 • Sabrija Mehmetaj
  Sabrija Mehmetaj20 giorni fa

  Evertet asht krejt vjerat jan gjeloze me kunatat ral si ki tmira

 • Hahahah Hahahha
  Hahahah Hahahha20 giorni fa

  Te shkronja S koment isakt

 • bilinas mini
  bilinas mini20 giorni fa

  te lumte goja por nuk esht e vertet se te duan kunatat un kam 7 kunata por te duan sa per tu majt nanen dhe baben

 • Emina Rama
  Emina Rama20 giorni fa

  Kunotat ma.tmira

 • abbsnn cose
  abbsnn cose21 giorno fa

  Qiten doren zemer se kejt keni mu bo vjehrra e kunata se kejta me koh kthehen te pakten rrespekt

 • Bruna
  Bruna22 giorni fa

  Si kenge e bukur eshte . Po ne ralitet sot zduhen motrat e jo me kunatat eshte mir ajo fjala kunatat si nata ca si rosat e ca si patat ?? hahaha Eh asaj kohe po kunata te prisnin e te donin se ishte njelloje per te gjithe i mbante edukata them un asgje me shum ...

 • Vasuf Fetahu
  Vasuf Fetahu22 giorni fa

  Haha pse kanthan plakat e moqme kunata si nata

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  21 giorno fa

  ❤❤❤❤👏👏👏👏

 • wiekho Hyde
  wiekho Hyde22 giorni fa

  Najke lodh kunata vjehra nonaa babaaa

 • Dritan Halili
  Dritan Halili22 giorni fa

  Bravo engji ke nje ze te mrekullushem . Suksese . 🍓😘😘🌏🌏💝💝

 • Qazimi
  Qazimi23 giorni fa

  Engjullushe shumm e bukur je E ke kall zemër 🖤❤😘

 • Josefina Nikollaj
  Josefina Nikollaj23 giorni fa

  Kenga shum e bukur. Une shiqyr se e kam Kunaten e mire dhe vjerren e dua shum ❤️🙏 dhe me Don. Ka edhe keshtu nuk Jan krejt njejt ❤️👍

 • Ajkune Citaku
  Ajkune Citaku24 giorni fa

  Engjullusha bukuroshe me zerin e embel si néna e vet😘😘🌹🌹

 • dani dani
  dani dani24 giorni fa

  Jete te persosur nuk ka askunde ne bote dhe nuk ka per te pasur asnjehere, nese mundohesh qe ti respektoshe te tjeret do te kthehet ashtu. Rastet ekstreme perjashtohen dhe duhen ndjekur thuperr vesheve :-)))

 • Amandagzim Pllavcimusa
  Amandagzim Pllavcimusa24 giorni fa

  Uneee enjoo njeee

 • sokin jon
  sokin jon24 giorni fa

  Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤

 • Levent Begzati
  Levent Begzati25 giorni fa

  ❤️❤️❤️❤️🇲🇰

 • Ermal Peça
  Ermal Peça25 giorni fa

  Bravo engji je mbretresh Dhe artiste je si Zan mali

 • alida flus
  alida flus25 giorni fa

  Oo loqk je bee te duaa shummm♥♥♥

 • Tea Tea
  Tea Tea26 giorni fa

  po ma te poshtra se vjehrrat e kunatat nuk ka ne bot

 • sokin jon

  sokin jon

  24 giorni fa

  Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤

 • Adro Adro
  Adro Adro26 giorni fa

  ❤❤❤❤👏👏👏👏

 • opzz xsin
  opzz xsin26 giorni fa

  Oo loqk je bee te duaa shummm♥♥♥

 • Dani Asani
  Dani Asani26 giorni fa

  haaaa kunata zdo met pa

 • alida flus

  alida flus

  25 giorni fa

  ❤❤❤❤

 • xixa xixa
  xixa xixa26 giorni fa

  engjulushja eshte jettt e dua shummm shum kenge e bukur te gjitha i ke te bukra te dua💖💗😍😍🤩🤩

 • Hatigje Hoxha
  Hatigje Hoxha27 giorni fa

  Brravo je nje princez Engji te lumt ❤❤💋💋💫💫

 • maryy ann
  maryy ann27 giorni fa

  Kunatat mos qofshin se kur nuk dojn nusen e vllait i bie qe sdojn as vellain. Kshu qe asht rren se te dojn kunatat..

 • opzz xsin

  opzz xsin

  26 giorni fa

  👑👑👑👑👑

 • bowen voowy
  bowen voowy27 giorni fa

  Wörtlich an die 1%, die dies lesen, Gott segne Sie und mögen Ihre Träume wahr werden, bleiben Sie in Sicherheit und haben Sie einen wundervollen Tag

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  12 giorni fa

  Kenga shum e bukur. Une shiqyr se e kam Kunaten e mire dhe vjerren e dua shum ❤️🙏 dhe me Don. Ka edhe keshtu nuk Jan krejt njejt ❤️👍

 • Mirlinda Mustafa
  Mirlinda Mustafa27 giorni fa

  Aii ipaska bo reklam kunates vet fustanav n sallon

 • Smakiqi Bujar
  Smakiqi Bujar27 giorni fa

  Pse bre po rren si maca e miu e qojn kunatat

 • Shpresa Guri
  Shpresa Guri28 giorni fa

  Teksti fantazi por realiteti i hidhur ...per fat te keq ,por edhe përrallat e bukura degjohen ....ha ha ha

 • bowen voowy

  bowen voowy

  27 giorni fa

  Kush ka kunata si tmoja vdekt mxoren mbas 10 viteve prej burit lafi i atire peshonte se ishin ma tmdhoja zoti va thkeft fmit e tyre

 • Mira miriami
  Mira miriami28 giorni fa

  Bukur,bukur, urime...

 • Klea Klea
  Klea Klea28 giorni fa

  Qiten doren zemer se kejt keni mu bo vjehrra e kunata se kejta me koh kthehen te pakten rrespekt

 • Ptao Tom
  Ptao Tom28 giorni fa

  Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤

 • serdy ximi
  serdy ximi29 giorni fa

  Suksese lock te dua shumm💖💖💖💖

 • Houcine Moufakir
  Houcine Moufakir29 giorni fa

  Bravo Bravo

 • sadbere vejselovska

  sadbere vejselovska

  28 giorni fa

  Po valla nukedo motra vllaun keq me epae pale sa eshtir mekan po Edhe nusja duhet me edit si me usill me to se nuk esht puna veq per bur

 • Medina KPASNICI
  Medina KPASNICI29 giorni fa

  ❤❤❤❤

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  28 giorni fa

  Ti mas pari s’ki zo, e dyta turp cfare tema kendon. Askund reale dhe e ule femren gjithmone. Artisit supozohet te jete zeri i popullit po ti je veq pseudoartiste. Ncnccnnc

 • toijg avnnr
  toijg avnnr29 giorni fa

  Kenga aspak e qellume se nuk te do as vjerra e as kunatat bonu qiri nates tmadhe se kush nuk te do.🤷‍♀️

 • Risi Tusha
  Risi Tusha29 giorni fa

  Brravo enxhi me pelqejn shum zoni jot e muzika qe ti ben ❤️❤️

 • serdy ximi

  serdy ximi

  29 giorni fa

  Shum keng ebukur bravo

 • Helgena😈😏
  Helgena😈😏29 giorni fa

  T luntan i kenge me learten me naj heshue jutubin bashke te dua shme shyretn dhe engji dhe learten jeni fansja e mamit tem 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰👑👑👑👑👑👑🥰👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Helgena😈😏
  Helgena😈😏29 giorni fa

  Vec kush ta ka intin 🥰🥰🥰🥰🥰🥰👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Helgena😈😏
  Helgena😈😏29 giorni fa

  Shume bukur

 • senni bgon
  senni bgonMese fa

  Realitet apo jo Ky do jete hiti i kanagjegjeve 💃🏻😍

 • Kadrija Florentina
  Kadrija FlorentinaMese fa

  Shum Bukur Engji 👌💥💖👸

 • loeupaj roblox and other stuff
  loeupaj roblox and other stuffMese fa

  Kush ka kunata si tmoja vdekt mxoren mbas 10 viteve prej burit lafi i atire peshonte se ishin ma tmdhoja zoti va thkeft fmit e tyre

 • ferdy mehmeti
  ferdy mehmetiMese fa

  teksti jo real - kshtu ska ma ne mes nuseve e vjehrrave

 • F,L F,l
  F,L F,lMese fa

  Bravo Engji🔥🔥🔥

 • senni bgon

  senni bgon

  Mese fa

  Oooooo kallle bre bylbyl zanin e ki si bakllav

 • Rvve Duio
  Rvve DuioMese fa

  Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤

 • Eljona Kastrati
  Eljona KastratiMese fa

  Sa kang e bukur 🧿🌎🙏🏻💙🥰

 • Flutura Krasniqi
  Flutura KrasniqiMese fa

  Eh kjo me duket se si shkon fare kenga se di pse me duket fallco 🙈🙈

 • Donjeta Gashi
  Donjeta GashiMese fa

  Ahh mire boll po kur po ja shtoni Edhe surlat muzikes shqip ( Si me kon në Kurdistan )nuk po ngohet ma teper. 😩 Per bese e keni prish Eshe muziken . Ku osht klarineti e harmonika. Ato ti fell on bash shqip . Apo Ndoshta Edhe muziken na mori Greku 😔😔

 • Rvve Duio

  Rvve Duio

  Mese fa

  ❤👑

 • Kaltrinë
  KaltrinëMese fa

  Ti mas pari s’ki zo, e dyta turp cfare tema kendon. Askund reale dhe e ule femren gjithmone. Artisit supozohet te jete zeri i popullit po ti je veq pseudoartiste. Ncnccnnc

 • Fitim Koka
  Fitim KokaMese fa

  Shum keng ebukur bravo

 • Ale Alesja
  Ale AlesjaMese fa

  te lumte goja por nuk esht e vertet se te duan kunatat un kam 7 kunata por te duan sa per tu majt nanen dhe baben

 • Majlinda Gegaj

  Majlinda Gegaj

  18 giorni fa

  7 kam edhe un imagjino pak shtat fjal te ndryshme ne dit me ti xjerr trut

 • misuyy fong
  misuyy fongMese fa

  Me shume reklam fustanave e dyqanit se muzika e kangen qe e paske

 • f123 456

  f123 456

  29 giorni fa

  Po de kunates vet Leartes hahaba

 • Mirvete Doda
  Mirvete DodaMese fa

  Kjo esht ne dore te vllezerve💪 jam krenare per vellezerit e mi. Pa dhum por me dashuri nuset e respektojn njera tjetren dhe motrat e burrit pafund. Edukata dhe rregullat ne familje jan tuat dhe i ve ashtu si don ti. 🥂💃🏻

 • Erion Rasim
  Erion RasimMese fa

  Aman tishalut per butikin kueka learta 👌👍

 • misuyy fong

  misuyy fong

  Mese fa

  Kukunatat

 • Erion Rasim
  Erion RasimMese fa

  Butiku leartes asht evertet se kangen veq fantazi ashte

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuooMese fa

  Popo mendo ti edhe ndy dur mi majt si vjehrren si kunatat ato patjetr kan met keshh najsen pat thon se lojn sit bahen kry per kry🙄

 • Alisa Kryeziu
  Alisa KryeziuMese fa

  Zemren na knaq shummmm te dua💖💖💖💖💖💖💖🌷🌷🌷💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💕💕

 • Alisa Kryeziu
  Alisa KryeziuMese fa

  Oooooo kallle bre bylbyl zanin e ki si bakllav

 • mrio Ggg
  mrio GggMese fa

  Palidhje shum palidhje na lodht me kunata

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  Mese fa

  Bravo te lumt goja

 • Valmir Shala
  Valmir ShalaMese fa

  Pomaeni kishe gjijei edhe nana jote eknoj kajken oj kunata oj kunata po skanejt me kunata shtash as menusen skeninejt jenimsue menejt neper istagrama veq shka meqit najeni ba bajat ma

 • laskin riubn
  laskin riubnMese fa

  Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤

 • Wigadama
  WigadamaMese fa

  *_Wörtlich an die 1%, die dies lesen, Gott segne Sie und mögen Ihre Träume wahr werden, bleiben Sie in Sicherheit und haben Sie einen wundervollen Tag_*

 • Mirjeta Jetullahu
  Mirjeta JetullahuMese fa

  ❤👑

 • Elvira E.A.T
  Elvira E.A.TMese fa

  O Zot faleminderit qe jetoj ne Gjermani ,e larg SHTRIGAVE KUNATA, kurr hajer mos befshin o Perendi ato KUNATAT e mija

 • Ledijon Limani

  Ledijon Limani

  17 giorni fa

  hahah

 • Elvira E.A.T

  Elvira E.A.T

  28 giorni fa

  @Snow White hahahahaha....shume mire po ja ben 😂😂😂😂😂😂

 • Snow White

  Snow White

  Mese fa

  Pse moj thua per neve ashtu 😂😂😂 se une jam kunata jote dhe do u tregoj dhe motrave se cfare ke then.

 • Elvira E.A.T

  Elvira E.A.T

  Mese fa

  @laskin riubn Dankeschön

 • laskin riubn

  laskin riubn

  Mese fa

  Es ist sehr schon! Елизавета в Германии.

 • Gashi Drita
  Gashi DritaMese fa

  Veq intersi i man kunatat se rrall e hiq ska kunata qe kaloin mirr

 • Gashi Drita
  Gashi DritaMese fa

  Kenga shume e bukur amo sje kerka hiq me kunata Veq kush te rren se asnje kunate skalon mire krejt xheloze jane

 • Fadime Sefa

  Fadime Sefa

  23 giorni fa

  Bash viq ren

 • misuyy fong

  misuyy fong

  Mese fa

  Oo loqk je bee te duaa shummm♥♥♥

 • Arianit Sokoli
  Arianit SokoliMese fa

  Kukunatat

 • Mamma Tivogliobene
  Mamma TivogliobeneMese fa

  🙉🙉🤪🤪

 • Lon Pjetraj
  Lon PjetrajMese fa

  Valla te lumt goja se e bukur je e dhe kta fustana te bukur 👍

 • Lendita Stolla
  Lendita StollaMese fa

  Ja vallah kenga me ven eshte po atyne qe sju konvenon per ket keng normal se jan msu njerizit vet si kikirika ha more ha mori e vallah edhe qe ski respekt ski as gjo me vjen keq po normal nusja duhet te jet ne ven te nuses e jò me qit guhen ni meter me kunata e me vjehra allahu ju drejtoft te gjithve inshallah 🤲🤲☝️😉

 • era

  era

  Mese fa

  Ani ishalla ishalla reje jore te bon yzmet e te kqyr ty veq moj ymyt ti se kamet respektu

 • Lita Bajrami
  Lita BajramiMese fa

  Ju që sjeni të martume nuk e dini po do vjen koha edhe do e shihni do e provoni

 • alida flus

  alida flus

  22 giorni fa

  Bravo engji je mbretresh Dhe artiste je si Zan mali

 • Lita Bajrami
  Lita BajramiMese fa

  Oj Enxhi kanga asht shum e mir ama mos tët rrej mendja se asht e vërtet se as me vjerri e as me kunata nuk asht qashtu ti qysh po e këndon kangën

 • Vlore Vlore
  Vlore VloreMese fa

  Bravo te lumt goja

 • A
  AMese fa

  Je vertet si llokum e si mretenesh engji.😍🤩😘😘 je yll si mami jot e shkelqyshme

 • Valdete Aliji
  Valdete AlijiMese fa

  Popo qysh Jo qfar Kange titulli pa plan koka.. ne ket bot pa kushte pa interes perpos nanes e babes ASKUSH nuk don Po kjo veq kenge eshte se ne Realitet, Pak Met Pa ma Mir ose Po ban diqka Pak ma shum se aja fillon xheloziija Para syve lule mas shpine knaqen TU u mar me ty ha buken e vet baj gajlen e huj.. Tybe veq Kange pasni bo ama ndit sodit e kunderta...

 • Alisa Kryeziu
  Alisa KryeziuMese fa

  Bravo bre engji e paske kall .shum teksi I bukur te lumt goja se💌 na knaq zemren me kto keg te bukura rrush sukseese 💋💋💋💋💋💋💋💖💖💖💖💖💖

 • Arsim Sylejmani
  Arsim SylejmaniMese fa

  TISH E VËRTET .. SE KISHMI NDIE MUNGESEN E DASHURIS KURR PER NJANI TJETRIN.... ( REALITETI QËNDRON NDRYSHE )..

 • Elisabeth Kesk
  Elisabeth KeskMese fa

  Es ist sehr schon! Елизавета в Германии.

 • misuyy fong

  misuyy fong

  Mese fa

  Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤

Il prossimo