Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)

Produced by: Sinan Hoxha
Music: Marsel Gunga & 2Step
Lyrics: 2Step
Arrangement: Marsel Gunga
Production: Gravity Music
Mix & Mastered: Alban Furtuna
Video by: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Commenti

 • Moira Ademi
  Moira AdemiGiorno fa

  ❤❤❤❤❤❤

 • Sara Fuga
  Sara FugaGiorno fa

  Shume e bukur👏👏👏👏

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa2 giorni fa

  🥂💥👌❤❤

 • ahmed Soummar
  ahmed Soummar3 giorni fa

  Super

 • ahmed Soummar
  ahmed Soummar3 giorni fa

  Super

 • doliio volay
  doliio volay3 giorni fa

  🥂💥👌❤❤

 • Flora Gjoka
  Flora Gjoka3 giorni fa

  Ju lumt goja

 • Lora Tarja
  Lora Tarja4 giorni fa

  Kendon bukur❤🤴

 • Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda Lajcaj5 giorni fa

  Shum bukur 👌🌻✌️

 • Ana M
  Ana M6 giorni fa

  Anxhela super

 • Arjan Lamuca
  Arjan Lamuca7 giorni fa

  Super 🔥🔥🔥

 • Mani Hasan
  Mani Hasan8 giorni fa

  Shumir hit

 • Gazmir Murati
  Gazmir Murati8 giorni fa

  Nice 1👑👑👌👌

 • dulce Hernandez
  dulce Hernandez8 giorni fa

  Albania❤❤❤❤❤❤❤❤bravo

 • gioyu comi
  gioyu comi9 giorni fa

  Cute 🥰

 • Mohsin Saeed
  Mohsin Saeed9 giorni fa

  Need lyrics plz help

 • Kl3rd ff
  Kl3rd ff9 giorni fa

  good song

 • abbsnn cose
  abbsnn cose9 giorni fa

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 • Eniar S.
  Eniar S.9 giorni fa

  Ju lumte goja! Kombinim perfekt i zerave, kostumografia...

 • Xhulja Jasini
  Xhulja Jasini10 giorni fa

  Jeni te shkelqyer shum bukur

 • Goran Pavlovski
  Goran Pavlovski10 giorni fa

  Këngë shumë bukur❤

 • Valentina Ago
  Valentina Ago10 giorni fa

  👏👏👏

 • Meko Harley
  Meko Harley10 giorni fa

  Anxhela ❤

 • Ervana Satka
  Ervana Satka11 giorni fa

  Super hit 🔥🔥llokum fare eshte ♥️♥️

 • f g
  f g11 giorni fa

  🤩Sinani 🤩

 • aurel Shani
  aurel Shani11 giorni fa

  Bravo complimenti 🍹🍸🍹🍸

 • nijuo joing
  nijuo joing11 giorni fa

  Anxhela he suuuper yll sinan shume e bukur kenga jeni shuume te mire

 • EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLI11 giorni fa

  Bravo Sinan e Anxhela 👍👍

 • Alba Jonuzi
  Alba Jonuzi12 giorni fa

  Super💥💥

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla12 giorni fa

  Perfect..!!

 • Regdu Geht
  Regdu Geht12 giorni fa

  nje bashkpunim super se prisnim 👍suksese te dyve❤😍😍

 • Erjona Kerkapi
  Erjona Kerkapi12 giorni fa

  Super

 • Aida Petanaj
  Aida Petanaj12 giorni fa

  Kenge ultra ju lumte goja Na kenaqe Sinan Suksese dhe Urime

 • Jetmir Nika
  Jetmir Nika12 giorni fa

  shum bukur ju persh super këngë👏

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo12 giorni fa

  Bravo nje kenge e denje per Hitet verore 2021 jeni me te miret 🥰🥰🥰

 • Nina Zyka
  Nina Zyka12 giorni fa

  ju kendofte zemra.si gjithmone jeni te mrekullueshem

 • Made By Me
  Made By Me13 giorni fa

  Hello from Greece! Love you Anxhela 🇬🇷💙🇦🇱

 • Roel Roi
  Roel Roi13 giorni fa

  🌟🌟👍👍👏👏

 • Pranvera Krasniqi
  Pranvera Krasniqi13 giorni fa

  😊😊😊😊

 • Rvve Duio
  Rvve Duio13 giorni fa

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 • Meti Haziri
  Meti Haziri13 giorni fa

  👌✌

 • Eriol Sula
  Eriol Sula13 giorni fa

  Te kendoft zemra 2

 • meri jaho
  meri jaho13 giorni fa

  Super

 • Fadil Hajrizi
  Fadil Hajrizi13 giorni fa

  Hit veror 2021 Pershendetje Fadil novosella👍👌

 • AnotherYT streamer
  AnotherYT streamer14 giorni fa

  Hallall ❤️❤️

 • Filloreta Salijaj
  Filloreta Salijaj14 giorni fa

  👍👍👍

 • Ioanna Kousi
  Ioanna Kousi14 giorni fa

  Kjo eshte kenge .e kam degjuar disa her ooooo

 • Bukurie Ramadan
  Bukurie Ramadan14 giorni fa

  Sa bukur💫💫

 • Artush Djartush
  Artush Djartush14 giorni fa

  Super bravo

 • Kri 99
  Kri 9914 giorni fa

  Ju kendofte shpirti dhe zemra Anxhela & Sinan❤❤

 • ROVENA CELA
  ROVENA CELA14 giorni fa

  Shumë bukur super

 • Rigels Kaloshi
  Rigels Kaloshi14 giorni fa

  Sh bukur 👏👏👏👍👍

 • NASRO CHIBI Algérien
  NASRO CHIBI Algérien14 giorni fa

  ❤♥😍♥❤

 • Cela Erdion
  Cela Erdion14 giorni fa

  Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤

 • Rvve Duio

  Rvve Duio

  13 giorni fa

  Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

 • lani Lani
  lani Lani14 giorni fa

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 • Aleks Rushiti
  Aleks Rushiti14 giorni fa

  Anxhela, yes wonderful Anxela!

 • Barabara mateos Mateos
  Barabara mateos Mateos14 giorni fa

  Super

 • Besnik Topi
  Besnik Topi14 giorni fa

  Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve

 • halime smajli
  halime smajli15 giorni fa

  💙💖👍

 • Aferdita bezhani salaj
  Aferdita bezhani salaj15 giorni fa

  C.fare jahti ?super

 • Rina Rexha
  Rina Rexha15 giorni fa

  Hallall te qoft ja ke qellu

 • Kozi Bregu
  Kozi Bregu15 giorni fa

  Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  12 giorni fa

  Suksese te dy, jeni te mrekullushem 🙏🙏🙏

 • Nadia Ruka
  Nadia Ruka15 giorni fa

  Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥

 • TheKristinemarku
  TheKristinemarku15 giorni fa

  The top song 💪💪💪❤❤

 • Luk Kola
  Luk Kola15 giorni fa

  🥂💥👌❤❤

 • Albana Aliaj
  Albana Aliaj15 giorni fa

  Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨

 • Fatos Pepa
  Fatos Pepa15 giorni fa

  Shum e bukur

 • Rita Dhrami
  Rita Dhrami15 giorni fa

  Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

 • gentiii

  gentiii

  3 giorni fa

  🌟

 • Xhesika Sharka
  Xhesika Sharka15 giorni fa

  Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️

 • five stars
  five stars15 giorni fa

  Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet HALLALL të 2ve. E keni kall 👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥

 • Rixhi Caka
  Rixhi Caka15 giorni fa

  Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit

 • Ana 2222
  Ana 222215 giorni fa

  Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹

 • Emilian Cala
  Emilian Cala15 giorni fa

  Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑

 • madonnazone
  madonnazone15 giorni fa

  ☺️

 • Donika Kodra
  Donika Kodra15 giorni fa

  Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺

 • VV
  VV15 giorni fa

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 • Jimin Mochi
  Jimin Mochi15 giorni fa

  Shum e bukur kenga ju lumt

 • Lumturi Qosja
  Lumturi Qosja15 giorni fa

  Bravò

 • Ely Ba
  Ely Ba15 giorni fa

  nc song

 • eduarta gega
  eduarta gega16 giorni fa

  Ju kendofte zemra 🌟🌟❤❤

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha16 giorni fa

  Jeni me te miret

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha16 giorni fa

  Bravo siete yje

 • Enkelejda Hysi
  Enkelejda Hysi16 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • FF TOSHKEZI
  FF TOSHKEZI16 giorni fa

  10000 puthje zmr mi falë ❤️❤️ Ti hallall i ke hallelle ❤️❤️

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  12 giorni fa

  Bravo Sinan & Anxhela !!! Love from Moldova !!! Love Albania !!!

 • Emanuel Zotaj
  Emanuel Zotaj16 giorni fa

  Luaj dhe rreziko

 • Çukur
  Çukur16 giorni fa

  (Teksi i Këngës⬇️) Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Maje, maje veten se m'kalle e vdiqa, pasha ty zemer hajde, dale kadale mos u knaq me sy. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Dale, dale frymen ma nale dashni, o dashni zemra me ty, m'ka ra n'halle ti m'ke bo magji. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle

 • Gigliola Antonucci
  Gigliola Antonucci16 giorni fa

  Ooo Simano 1 fare jeni me kete kongen.💥💥💥

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani16 giorni fa

  Shum bukur zemra Ju kendoft dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏

 • Suada Berdufi
  Suada Berdufi16 giorni fa

  🔥

 • Vera Muho
  Vera Muho16 giorni fa

  E bukur faleminderit fantastike

 • Florinda Amelia
  Florinda Amelia16 giorni fa

  Super Kong⭐⭐🔥🔥😘😘

 • Voka 1966
  Voka 196616 giorni fa

  Të dy .... 🌹🤴❤👸🌹

 • Diana Kulli
  Diana Kulli16 giorni fa

  Dy yje 🌟🌟🌟🌟

 • FARSHER TV
  FARSHER TV16 giorni fa

  NICE SONG AND WONDERFUL VEW THANKS 4SHARING

 • Beqo Leka
  Beqo Leka16 giorni fa

  Kjo po që është këngë 😍🇦🇱🔥

 • Amdi Destani
  Amdi Destani16 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ela SINANI
  Ela SINANI16 giorni fa

  Super hit ⭐⭐⭐💞💞💞

 • Shyqyri Dekavelli
  Shyqyri Dekavelli16 giorni fa

  Bukur shume kenga. Bashkepunim perfekt

 • Lorinda Rrahmani
  Lorinda Rrahmani16 giorni fa

  💍💍💍💍

 • ana alba
  ana alba16 giorni fa

  kjo po qe eshte hit 💥💥💥 fare bravo Sinan & Anxhela na knaqet me kere kenge te mrekullueshme 👏👏👏👏👏

Il prossimo